Мета тренінгу - допомогти учням розвивати життєві навички позитивної самооцінки, самоусвідомлення і самовдосконалення, а також уміння запропонувати допомогу людям з обмеженими можливостями.
Очікувані результати
Наприкінці заняття учні:
називають дві свої переваги й один недолік;
визначають шляхи підвищення самооцінки за поданим алгоритмом.

















