Взяти участь
Поспішайте взяти участь в акції «Методичний тиждень 2.0».
Головний приз 500грн + безкоштовний вебінар.
До визначення переможців залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд
Предмети »

Тиждень російської мови і зарубіжної літератури в ліцеї

Курс:«Основи фінансової грамотності»
Часнікова Олена Володимирівна
72 години
2700 грн
390 грн
Свідоцтво про публікацію матеріала №CP253499
За публікацію цієї методичної розробки Богасевич Євгенія Вікторівна отримав(ла) свідоцтво №CP253499
Завантажте Ваші авторські методичні розробки на сайт та миттєво отримайте персональне свідоцтво про публікацію від ЗМІ «Всеосвіта»
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Сила книги безмежна. Книга відкриває перед людьми великий світ. З метою ціннісного ставлення до книги, російської мови, зарубіжної літератури в НВК – академічному ліцеї № 15 ( директор Ніколаєнко Л.П) пройшов Тиждень під гаслом:

Рушай вперед! Вагатися ж не слід -

Набудеш вражень, досвіду, культури!

Адже перед тобою дивний світ

ЇЇ Величності Літератури!

У ході позакласних заходів вчителі суспільно – гуманітарної кафедри: Андрушко І.А., Зінченко М.М., Гречко В.Є., Богасевич Є.В. сприяли формуванню в учнів уявлень про єдність світового літературного, культурного й цивілізаційного процесів, поєднували різні види творчої та пошукової діяльності, розвиваючи художньо - естетичні смаки, дитячу винахідливість та кмітливість, ерудицію.

У понеділок в «День Мистецтва і Чудес» відбулося урочисте відкриття Тижня  «Нас кличе світ мови і літератури: урочиста лінійка, Парад літературних героїв ( 6-Б кл.) з демонстрацією костюмів  своїх  улюблених казкових персонажів, зустріч з Королевою зарубіжної літератури ( Пушкаренко Валерія, 8-Б) і Королем російської мови ( Куковський Роман, 8-Б), виставка книг – ювілярів 2017 року ( Юрковська Т.Г.), Презентація Тижня. Протягом дня проводились бліц - анкетування « Я в світлі літературного героя» і поетичні хвилинки « Зупинись, чудова мить!»

У вівторок « День Мудрості» Зінченко Марина Миколаївна поділилася з колегами інноваціями і цікавинками на відкритому уроці російської мови з теми « Іменники, що означають живі істоти та неживі предмети» в 6-В класі.  Мотиваційні острівці « Перлини мудрості» з’явились на всіх кабінетах і довго нагадували про велич думки зарубіжних мислителів і письменників. А малюків 1-х класів запросили до Літературної вітальні на зустріч з театром ляльок « Колобок» ( керівник Богасевич Є.В.). Юні актори 1-А класу показали казку « Рукавичка», а 1-Б клас – казку О.Майбороди, дитячого письменника м.Камянського, « Теремок». Учні « Інтелект - класів» ( класоводи Гвоздік Д.О. і Синишина І.І.)  вчилися спілкуватись з героями вистави, ділиться своїми враженнями, вести діалоги, виступати на публіці та ставати більш «відкритими». Глядачі  обдаровували ляльководів щирими усмішками та оплесками.

Середа стала « Днем Мрій »: на бінарний  урок « Що за диво ці казки!» ( музика + зарубіжна література) запросили Машошина Світлана Володимирівна і Богасевич Євгенія Вікторівна. Урок проходив у атмосфері творчого пошуку та мотивації на успіх: учні 5-Б класу в костюмах казкових героїв читали Пролог до поеми « Руслан і Людмила», співали «Пісні чарівників», вели діалог з композитором М.Глінкою і поетом О.Пушкіним.  Гречко Вікторія Євгенівна провела Презентацію колективного проекту з учнями 9-Б, В класів « SMS: помилка!» і тренінг « Мріємо стати розумнішими» А найактивніших читачів запросили бібліотекарі ліцею на виставкову зустріч із зарубіжними письменниками- ювілярами -2017, щоб розширити дитячий кругозір, відкрити нові літературні таємниці.

Четвер став « Днем Гри і Творчості » : мульти – перерви « Своя гра», виставки малюнків «Читаємо,уявляємо, малюємо!», веселі уроки моральності ( до 155- річниці від дня народження американського письменника о.Генрі ). Шанувальники новели « Вождь червоношкірих», команди 6-х класів, зустрілись на інтелектуальній грі і показали гарні знання та зацікавленість творчістю письменника. З азартом в очах, радісними емоціями відбувались цікаві конкурси, які проводила Гречко В.Є., : « Впізнай героя», «Покажи уривок з новели», вікторина « Чи знаєш ти О.Генрі?». Учні переглянули епізоди веселого кінофільму, вболівали за свої команди , демонстрували акторську майстерність та ерудицію.

Підсумковим заходом в п’ятницю став « День Японії » в академічному ліцеї. Учні 5-6 класів завітали до японської оселі: листівки японською мовою, демонстрація кімоно, виставка віялів , міні – проекти « Японія очима українців» ( 8-А кл.), презентація « Вас вітає країна квітучої сакури», майстер- клас « Журавлик для дівчинки Садако», показові виступи клубу «Карате» ( тренер Козаченко М.О.) Японська вечірка плідно і творчо готувалась учнями 5-Б класу, акторами шкільного театру ( керівник Богасевич Є.В.): танок з віялами, бій на шаблях, лялькова вистава « Печінка мавпочки», казка «Іссумбосі». Діти та їхні батьки приклали великі зусилля у створенні кімоно, мечей, віялів і отримали велике задоволення від зустрічі з японською культурою.

Добіг завершення Тиждень, своєрідний  творчий звіт досягнень як вчителів, так і учнів. Сьогодні святкові заходи вже стали спогадами, що виринають у пам’яті та майорять на яскравих фотознімках. Таланти учнів приємно вражають, а небайдужість і відповідальність у щоденних справах спонукають творити нові шедеври прекрасного. Переможців визначено, нам залишається лише одне — чекати повторення яскравих урочистостей, що відбудуться в наступному навчальному році.

Богасевич Є.В.,

вчитель зарубіжної літератури

НВК – академічного ліцею № 15

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Опис документу:
Позакласна та позашкільна робота сприяє тому, аби зняти обмеження, сприяти поглибленню творчих здібностей та естетичних смаків учнів, їхній самостійності та підвищенню їньої читацької культури.
 • Додано
  28.02.2018
 • Розділ
  Зарубіжна література
 • Тип
  Стаття
 • Переглядів
  179
 • Коментарів
  0
 • Завантажень
  0
 • Номер матеріала
  CP253499
 • Вподобань
  0
Курс:«Створення та ведення власного блогу на платформі Blogger»
Левченко Ірина Михайлівна
36 годин
1400 грн
290 грн
Свідоцтво про публікацію матеріала №CP253499
За публікацію цієї методичної розробки Богасевич Євгенія Вікторівна отримав(ла) свідоцтво №CP253499
Завантажте Ваші авторські методичні розробки на сайт та миттєво отримайте персональне свідоцтво про публікацію від ЗМІ «Всеосвіта»
Шкільна міжнародна дистанційна олімпіада «Всеосвiта Зима – 2018-2019»

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти