і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о
Акція
Вебінарний безліміт
Заощаджуйте понад 5000грн

Замовляйте усі свідоцтва за вебінари (понад 90 вебінарів)

з 12 липня
до 25 липня
199грн
з 26 липня
до 15 серпня
299грн
з 16 серпня
до 31 серпня
399грн
Замовляйте «Вебінарний Безліміт» та отримуйте
місяць необмеженого доступу до 90 вебінарів
Предмети »

Тиждень російської мови і зарубіжної літератури в ліцеї

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Сила книги безмежна. Книга відкриває перед людьми великий світ. З метою ціннісного ставлення до книги, російської мови, зарубіжної літератури в НВК – академічному ліцеї № 15 ( директор Ніколаєнко Л.П) пройшов Тиждень під гаслом:

Рушай вперед! Вагатися ж не слід -

Набудеш вражень, досвіду, культури!

Адже перед тобою дивний світ

ЇЇ Величності Літератури!

У ході позакласних заходів вчителі суспільно – гуманітарної кафедри: Андрушко І.А., Зінченко М.М., Гречко В.Є., Богасевич Є.В. сприяли формуванню в учнів уявлень про єдність світового літературного, культурного й цивілізаційного процесів, поєднували різні види творчої та пошукової діяльності, розвиваючи художньо - естетичні смаки, дитячу винахідливість та кмітливість, ерудицію.

У понеділок в «День Мистецтва і Чудес» відбулося урочисте відкриття Тижня  «Нас кличе світ мови і літератури: урочиста лінійка, Парад літературних героїв ( 6-Б кл.) з демонстрацією костюмів  своїх  улюблених казкових персонажів, зустріч з Королевою зарубіжної літератури ( Пушкаренко Валерія, 8-Б) і Королем російської мови ( Куковський Роман, 8-Б), виставка книг – ювілярів 2017 року ( Юрковська Т.Г.), Презентація Тижня. Протягом дня проводились бліц - анкетування « Я в світлі літературного героя» і поетичні хвилинки « Зупинись, чудова мить!»

У вівторок « День Мудрості» Зінченко Марина Миколаївна поділилася з колегами інноваціями і цікавинками на відкритому уроці російської мови з теми « Іменники, що означають живі істоти та неживі предмети» в 6-В класі.  Мотиваційні острівці « Перлини мудрості» з’явились на всіх кабінетах і довго нагадували про велич думки зарубіжних мислителів і письменників. А малюків 1-х класів запросили до Літературної вітальні на зустріч з театром ляльок « Колобок» ( керівник Богасевич Є.В.). Юні актори 1-А класу показали казку « Рукавичка», а 1-Б клас – казку О.Майбороди, дитячого письменника м.Камянського, « Теремок». Учні « Інтелект - класів» ( класоводи Гвоздік Д.О. і Синишина І.І.)  вчилися спілкуватись з героями вистави, ділиться своїми враженнями, вести діалоги, виступати на публіці та ставати більш «відкритими». Глядачі  обдаровували ляльководів щирими усмішками та оплесками.

Середа стала « Днем Мрій »: на бінарний  урок « Що за диво ці казки!» ( музика + зарубіжна література) запросили Машошина Світлана Володимирівна і Богасевич Євгенія Вікторівна. Урок проходив у атмосфері творчого пошуку та мотивації на успіх: учні 5-Б класу в костюмах казкових героїв читали Пролог до поеми « Руслан і Людмила», співали «Пісні чарівників», вели діалог з композитором М.Глінкою і поетом О.Пушкіним.  Гречко Вікторія Євгенівна провела Презентацію колективного проекту з учнями 9-Б, В класів « SMS: помилка!» і тренінг « Мріємо стати розумнішими» А найактивніших читачів запросили бібліотекарі ліцею на виставкову зустріч із зарубіжними письменниками- ювілярами -2017, щоб розширити дитячий кругозір, відкрити нові літературні таємниці.

Четвер став « Днем Гри і Творчості » : мульти – перерви « Своя гра», виставки малюнків «Читаємо,уявляємо, малюємо!», веселі уроки моральності ( до 155- річниці від дня народження американського письменника о.Генрі ). Шанувальники новели « Вождь червоношкірих», команди 6-х класів, зустрілись на інтелектуальній грі і показали гарні знання та зацікавленість творчістю письменника. З азартом в очах, радісними емоціями відбувались цікаві конкурси, які проводила Гречко В.Є., : « Впізнай героя», «Покажи уривок з новели», вікторина « Чи знаєш ти О.Генрі?». Учні переглянули епізоди веселого кінофільму, вболівали за свої команди , демонстрували акторську майстерність та ерудицію.

Підсумковим заходом в п’ятницю став « День Японії » в академічному ліцеї. Учні 5-6 класів завітали до японської оселі: листівки японською мовою, демонстрація кімоно, виставка віялів , міні – проекти « Японія очима українців» ( 8-А кл.), презентація « Вас вітає країна квітучої сакури», майстер- клас « Журавлик для дівчинки Садако», показові виступи клубу «Карате» ( тренер Козаченко М.О.) Японська вечірка плідно і творчо готувалась учнями 5-Б класу, акторами шкільного театру ( керівник Богасевич Є.В.): танок з віялами, бій на шаблях, лялькова вистава « Печінка мавпочки», казка «Іссумбосі». Діти та їхні батьки приклали великі зусилля у створенні кімоно, мечей, віялів і отримали велике задоволення від зустрічі з японською культурою.

Добіг завершення Тиждень, своєрідний  творчий звіт досягнень як вчителів, так і учнів. Сьогодні святкові заходи вже стали спогадами, що виринають у пам’яті та майорять на яскравих фотознімках. Таланти учнів приємно вражають, а небайдужість і відповідальність у щоденних справах спонукають творити нові шедеври прекрасного. Переможців визначено, нам залишається лише одне — чекати повторення яскравих урочистостей, що відбудуться в наступному навчальному році.

Богасевич Є.В.,

вчитель зарубіжної літератури

НВК – академічного ліцею № 15

Опис документу:
Позакласна та позашкільна робота сприяє тому, аби зняти обмеження, сприяти поглибленню творчих здібностей та естетичних смаків учнів, їхній самостійності та підвищенню їньої читацької культури.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Формування навчальної мотивації в учнів. Теорія і практика»
Черниш Олена Степанівна
72 години
790 грн
474 грн

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти