Тиждень 9 НУШ. Додатковий матеріал "Ігри та іграшки своїми руками"

Опис документу:
Додатковий матеріал "Ігри та іграшки своїми руками" допоможе вчителю у виготовленні цікавих іграшок з підручних матеріалів. Найлегше дітям 1 класу працювати з папером під керівництвом учителя. Також пропоную виготовлення дидактичних ігор власноруч. Особливо це допоможе для вивчення складу числа та на уроках розвитку мовлення.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Ігри та іграшки своїми руками

Безсумнівно, у дитини має бути певний набір іграшок, що сприяють розвитку її чуттєвого сприйняття, мислення, кругозору, що дозволяють їй програвати реальні і казкові ситуації, наслідувати дорослим. У книзі Г. Л. Лендрет «Ігрова терапія: мистецтво спілкування» наводяться рекомендації щодо вибору іграшок, які допомагають гармонійно розвивати інтелект, емоції, самопізнання, самоконтроль і вміння спілкуватися. Не всі вони купуються в магазині, багато можна зробити самостійно, і від цього вони будуть ще ближчими і дорожчими дитині.

ІГРАШКИ З РЕАЛЬНОГО ЖИТТЯ

Лялькова сім’я (може бути сім’я тварин) ляльковий будиночок, меблі, посуд, машинки, човен, ваги, медичні і перукарські інструменти, годинники, пральні машини, плити, телевізори, крейда і дошка, рахівниці, музичні інструменти, залізниці, телефон і т. д.

ІГРАШКИ, ЩО ДОПОМАГАЮТЬ ВИПЛЕСНУТИ АГРЕСІЮ

Солдатики, пістолети, м’ячі, надувні «груші», подушки, дикі тварини, гумові іграшки, скакалки, молотки та інші інструменти, кеглі і т.д.

ІГРАШКИ ДЛЯ РОЗВИТКУ ТВОРЧОЇ ФАНТАЗІЇ ТА САМОВИРАЖЕННЯ

Кубики, матрьошки, пірамідки, конструктори, азбука, настільні ігри, розрізні картинки або листівки, фарби, пластилін, мозаїка, набори для рукоділля, нитки, шматочки тканини, папір для аплікацій, клей

Кошенятко з рукавички

Ялинкові прикраси

Вироби з паперу

«Рибка»

Паперове кошеня

Друзі

Весела сімейка

Новорічна коробочка

Свинка- символ 2019 року

Гра «Годинник» (2 гравці)

Тренуємось визначати час. На квіточках краще написати числа.

Гра «Що для чого?»

У грі 2 учасники підкидають кубик. Яка цифра на грані випаде, такий сектор круга обговорюють, для чого потрібні дані речі (кожна окремо).

Гра «Вчимо склад числа»

Готуємо разом з дітьми карточки з цифрами. Окремо робимо фішки. Це можуть бути кружечки,квадратики, квіточки і т.д.

Учні викладають фішками склад

числа, відповідно до карточки.

Гра «Підбери число»

Для чисел можна зробити прозорі кишеньки. Для складу інших чисел робимо аналогічно. В трикутничку діти малюють довільні предмети.

Цю гру варто зробити ще й із батьками, щоб і вдома гратися.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Розвиток особистості на всіх вікових етапах життя»
Черниш Олена Степанівна
36 годин
590 грн