Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості адаптації та модифікації освітнього процесу в контексті інклюзивного навчання
»

Тиждень 4. 1 клас НУШ (за Типовою о.п. Р.Б. Шияна)

НУШ

Для кого: 1 Клас

20.08.2021

106

3

0

Опис документу:
До підручників за типовою освітньою програмою під керівництвом Р. Б. Шияна : • Українська мова (5 год+2 год) за підручником Большакова І. О., Пристінська М. С. • Математика (3 год+1 год) за підручником Скворцова С. О., Онопрієнко О. В. • Я досліджую світ за підручником Гільберг Т. Г., Тарнавська С. С. • Фізична культура(3 год)
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Назва предметів

Понеділок

24.09

Вівторок

25.09

Середа

26.09

Четвер

27.09

П’ятниця

28.09

Українська мова


Закріплення звукового значення букви «ем». Читання складів. Опрацювання тексту. Ілюстрація до тексту.

Письмо великої букви О. Поєднання її з іншими буквами. Удосконалення вміння писаьт вивчені букви.

Звук «л», позначення його буквою «ел» (л Л). виділення звука «л» у словах. Читання складів. Письмо малої букви м, буквосполучень. Написання прямих і обернених складів з буквою м.

Письмо великої букви М. Написання складів, слів, речень


Українська мова в інтегрованому курсіПисьмо малої букви о. поєднання її з вивченими буквами. Виділення вивчених букв у словах.Письмо малої букви м, буквосполучень. Написання прямих і обернених складів із буквою м.

Які кольори та звуки дозвілля ви знаєте? Закріплення звукового значення букви «ел». Читання складів і слів. Інтонаційне читання речень. Робота з дитячою книжкою. Серія книг «Читаємо по складах.»


Математика

Вивчаємо число і цифру 3. Склад числа 3. Порівняння груп об’єктів. Написання цифри3


Вивчаємо число і цифру 4. Порівняння груп об’єктів. Написання цифри 4.Працюємо з групою об’єктів: об’єднуємо, вилучаємо. Закріплення знань про склад числа 1-5.


Я досліджую світ


Органи чуття-наші помічники.Очі-орган зору.

Вивчаємо число і цифру 5. Склад числа 5. Написання цифри 5


Чи можна все бачити за допомогою очей.

Дослідження об’єктів за допомогою лупи. Їжачок-сто голочок. Аплікація з рваних частин паперу. Створення аплікації «Їжачок»

Фізична культура

Організовуючі вправи. Загальнорозвивальні вправи в русі. Біг із зміною напрямку та високого старту до 30 м. Рухлива гра.
Організовуючі вправи. Загальнорозвивальні вправи в русі. Біг із зміною напрямку «Човниковий біг»

Рухлива гра.Організовуючі вправи. Загальнорозвивальні вправи в русі. Бігові вправи. Біг із різних вихідних положень. Вправи для розвитку координації. "Човниковий біг". Рухлива гра.

Тиждень 4 «Моє довкілля»

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.