Тиждень 27 "Навіщо їсти"."Корисна та шкідлива їжа". Ми їмо для того, щоб жити. А жити - це значить одержувати енергію. Діти повинні змалку це розуміти. Мета презентації - донести учням значення їжі в житті людини , яке значення має іжа для здоров'я.
Вміст матеріалу:
Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може
відрізнятися від вигляду завантаженого документа.