Тиждень 27 "Навіщо їсти". "Як поводитися за столом?" Насправді, з найменшого віку, одразу по досягненню одного року потрібно пояснювати дитині правила поведінки за столом, і, безсумнівно, показувати приклад, щоб, дивлячись на своїх маму (чи тата), дитина наслідувала їх хороші звички.
Вміст матеріалу:
Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може
відрізнятися від вигляду завантаженого документа.