Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 14:00
Вебінар:
«
Корекція когнітивних процесів. Інклюзія
»
Взяти участь Всі події

Тести. 7 клас. Г. Тютюнник "Климко"

Вміст матеріалу:

docx
16,5 Кб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Г. Тютюнник «Климко» 7 клас.

1 варіант.

 1. До якого міста ішов Климко:а)Словянська; б)Києва; в) Маріуполя; г) Горлівки.

 2. Климко чув, що за склянку солі можна було виміняти: а)мішок борошна; б) мисочку чи дві кукурудзи; в)шість метрів полотна; г) мішечок картоплі.

 3. Барак, де мешкали дядько Кирило і Климко,був неподалік від:а) річки; б)залізничної станції; в) машинобудівного заводу; г) паровозного депо.

 4. Дід Бочонок дав Климкові в дорогу: а) картоплі і цибулі; б) шість великих сухарів з білого хліба; в)сало і часник; г) огірків і солонини.

 5. До обіду хлопець накопав великих, менших і зовсім дрібних картоплин у кількості: а) сорока трьох; б) сімнадцяти; в) двадцяти трьох; г) п’ятдесяти семи.

 6. 6. Кому належать слова: «Спасибі. Я рада за вас, мої хлопчики, я просто щаслива…»: а) тітці Марині; б) Наталі Миколаївні; в) тітці Моті; г) дівчині з базару.

 7. Климкові перші дні у ваговій жилося несприятливо через: а) відсутність харчів; б) обмеженість в освітленні; в) наявність великої кількості пацюків; г) те, що не мав радіоприймача.

 8. Після короткого бою на станцію зі степу прийшли і почали грабувати населення: а) іспанці; б) німці; в) угорці; г) італійці.

 9. Найціннішим продуктом у голодні роки війни була: а) сіль; б) картопля; в) капуста і морква; г) цибуля.

 10. За наказом діда Зульфату необхідно було сходити до Файзуліних і принести дитині вчительки: а) пелюшок; б) ліків; в) молока; г) чаю.

 11. Щоб розрахуватися за сіль , Климко вирішив тітці Марині: а) відремонтувати дах; б) підмести листя і прибрати бурян; в) пофарбувати вхідні двері і підлогу; г) скопати город.

 12. Тітка Марина хотіла, щоб Климко, коли той вирішив іти додому: а) зїздив з нею по сіль; б) подарував їй на згадку будь-яку річ; в) допоміг їй викопати картоплю; г) залишився в неї жити.

2 варіант.

 1. Коли дядько Кирило приходив з роботи, то він завжди приносив Климку: а) нову книжку; б)новий одяг; в)іграшку; г) гостинець.

 2. Кому належать слова: « Може б, ти, до мене перейшов? Куди ж тобі тепер діватися? Хто тебе тепер догляне?»: а) тітці Моті; б) Наталі Миколаївні; в) Зульфату; г) діду Бочонку.

 3. Через що Климко не став їсти сухарі, які дав йому дід Бочонок: а) бо в них були черви; б) вони були вкриті цвіллю; в) через їхній неприємний запах; г) вирішив зберегти їх для Олі.

 4. Потрапивши до куреня під час мандрівки, Климко дозволив собі посмакувати: а) яблук; б) слив; в) груш; г) кавунів.

 5. Учителька була рада і вдячна Климку і Зульфату, які: а) подарували їй трояндову сукню; б) запросили її жити разом з ними; в) намагалися заспокоїти жінку; г) принесли їй молока.

 6. Який художній засіб використав автор у фразі: «А вгорі над струмком дрімала тиша осені»: а) метафору; б) епітет; в) алегорію; г) інверсію.

 7. Про кого згадав Климко, коли зробив собі взуття із соломи та клаптів із плащ-палатки: а) Зульфата; б) діда Горєєва; в) вчительку з немовлям; г) дядька Кирила.

 8. За що Климко був вдячний тітці Марині: а) за гроші; б) за смачні кури; в) за добро і чуйність; г) за посмішку.

 9. Чому Климкові дівчина з базару здалася чудною: а) бо вона мала дивний вигляд; б) бо вона просила милостиню; в) бо вона всім посміхалася; г) бо вона продавала чорнобривці.

 10. У глечику тітка Марина принесла Климку: а) сіль; б) молоко; в) сметану; г) цукор.

 11. Виродком тітка Марина називала: а) кочегара паровоза; б) начальника станції; в) обходчика ешелону; г) німця, що чергував на станції.

 12. Від станції, щоб потрапити додому, хлопцю необхідно було пройти кілометрів: а) двадцять; б) сім; в) десять; г) шістдесят.