Тест "Склад і структура біоценозів"

Біологія

Для кого: 10 Клас

23.10.2018

516

2

0

Опис документу:
Тест на визначення правильного твердження «Склад і структура біоценозів» до уроку у 10 класі "Склад і структура біоценозів.Взаєодія орнанізмів в екосистемах". Учитель пропонує записати в зошиті номера правиьних твержень.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Тест на визначення правильного твердження
«Склад і структура біоценозів»

1. Редуценти – це живі організми, які живляться органічними речовинами неживих організмів.

2. Продуценти – це гетеротрофні організми, які живляться іншими живими організмами або їх похідними.

3. Консументи- це автотрофні організми, які утворюють органічні речовини з неорганічних, завдяки енергії, що надходить ззовні.

4. Абіотична частина біогеоценозу містить неорганічні й органічні речовини.

5. Біотоп – це ділянка земної поверхні з відносно однорідними умовами дії абіотичних факторів. Біотоп – це неорганічний компонент біогеоценозу.

6. Трофічні зв’язки утворюють ланцюги й сітки живлення.

7. Видова різноманітність біогеоценозу визначає його стійкість: чим різноманітніший видовий склад біогеоценозу, чим різноматніші взаємини між особинами в біогеоценозі, тим більш стійкий він до впливу зовнішнього середовища.

8. Саморегуляція чисельності особин у біогеоценозі пов’язана з діяльністю людини.

9. Кожний біоценоз складається з безлічі видів, але види входять до нього не окремими особинами, а популяціями або їхніми частинами.

10. Екосистема – це взаємодія популяцій різних видів у межах певного середовища існування таким чином, що всередині цієї системи виникають потік енергії й колообіг речовин.

11. У будь-якому біогеоценозі інує коло обіг енергії.

(Правильні твердження – 1,5,6,7,9,10.)

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.