Учитель — це людина, котра навчає інших людей (своїх учнів), передає їм певні знання про життя. У вузькому розумінні — спеціаліст, що проводить навчальну та виховну роботу з учнями, це жива і чутлива істота, яка здатна приховувати власні проблеми, прислухатися до потреб інших, безкорисно допомагати тим, хто навіть не просить...але... аби усі ресурси для забезпечення життєдіяльності педагога були в нормі, потрібно час від часу відволікатися на психотренінги, тестотерапію або шукати приємних розвантажень після трудових буднів.
Пропоную відволіктися від буденності та протестувати себе.
А чи є ви тим, ким себе вважаєте? Чи, можливо, вам є що приховувати і щось заважає бути самим собою? Намалюйте дерево за 1 хвилину і проаналізуйте ким ви є... і на що варто звернути увагу.
Релаксуйте!!!


