Тест не простий, але кожне з питань було відпрацьовано протягом вивчення теми. Більша половина учнів дала відповіді на запитання без помилок. Але це не головне. Головне, що під час тестів діти вчаться робити свідомий вибір, не перекладати свою відповідальність на когось, бути самостійними.
Головне, що дітям подобається такий формат роботи, тож я стараюсь для них)






















