Взяти участь
Поспішайте взяти участь в акції «Методичний тиждень 2.0».
Головний приз 500грн + безкоштовний вебінар.
До визначення переможців залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд
Предмети »

Тема:"Це - папуга"

Курс:«Інтернет-ресурси для опитування і тестування»
Левченко Ірина Михайлівна
24 години
1000 грн
249 грн
Свідоцтво про публікацію матеріала №NM967276
За публікацію цієї методичної розробки Островчук Ольга Ігорівна отримав(ла) свідоцтво №NM967276
Завантажте Ваші авторські методичні розробки на сайт та миттєво отримайте персональне свідоцтво про публікацію від ЗМІ «Всеосвіта»
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Урок в 1 класі

Тема: "Das ist ein Papaqei"

Мета: Навчальна: Познайомити учнів з новими ЛО: der Papagei i die Maus i тренувати їх вимову, вчити вживати в МЗ. Пред'явити нові букви: Bb, Ll, вчити їх розпізнавати, промовляти, читати і писати.

Розвиваюча: Розвивати мислення, мовлення, пам'ять, увагу, навички читання і письма.

Виховна: Виховувати інтерес до іноземної мови, любов до тварин.

Обладнання: підручник, ілюстрації, картки, алфавіт, лялька Міа, числа, живий попуга, кольори, фішки, фрагмент мультфільму, маски тваринок, мультмедіа.

Хід уроку

1. Організаційний момент

Привітання учнів.

Unsere Thema heist: "Das ist ein Papagei". Wir wiederholen und lernen Wȍrter, singen und spielen in der Stunde.

2. Мовленнєва зарядка

Elefanten, Lȍwen, Affen

Krokodile und Giraffen

Tiger Ru und Anatol

Das ist lustig! Das ist toll!

2 Gut und lustig,

Brav und nett

Ist Giraffe Amulett.

Tiger Knutt

Ist auch gut.

3. Основна частина уроку

Повторення

Діти, у нас сьогодні урок трохи незвичайний. Ми, будемо говорити про наших улюбленців - тваринок. Тож, я хочу, щоб ви на уроці були активними, уважними, старанними! А ще ми сьогодні завітаємо в цирк і зустрінемось із цирковими тваринками.

Am Anfang machen wir eine phonetische Ȕbung. Sprecht nach!

Повторення за вчителем назв тварин (хором): der Tiger, der Elefant, der Lȍwe, der Affe, der Krokodil, die Giraffe, die Katze, der Hund.

Jetzt spielen wir.

Гра: "Wer ist das?" учитель показує учням ілюстрації тварин.

Wer ist das?

Учні відповідають: Das ist Giraffe. Das ist der Affe. Das ist ein Lȍwe. Das ist ein Elefant, Tiger, Krokodil.

Гра: "Відгадай". "Ratenspiel".

- Ist das ein Lȍwe?

- Nein.

- Ist das ein Tiger?

- Ja. Das ist ein Tiger.

Kinder, wiederholt die Farben

Wie ist die Farbe?

Учні повторюють назви кольорів (картки)

4. Пред'явлення нового матеріалу.

Звучить пісня "А, а и зеленый папугай". З'являється Червона Шапочка (танцює) діти взявшись за руки танцюють навколо неї.

Сценка:

Червона Шапочка: Hallo, Kinder! Ви мене знаєте? Так, я - Червона Шапочка!

Ich gehe zu meiner Oma.

Ви знаєте, до кого я йду?

- До бабусі.

- Sie lebt im Wald.

Вона живе в лісі.

- Ви не зустрічали моїх друзів, тваринок? Der Lȍwe, der Elefant, der Tiger, der Papagei, die Maus.

- Ні.

- Я думаю, що зустрінете.

- Ну, тоді бувайте!

- Tschüs!

Я, до вас ще прийду!

Вчитель: вам сподобалась пісня? Про яких тваринок там йшла мова?

- Назвіть німецькою мовою тваринок, яких ви вже знаєте.

(діти називають)

- А про яку пташку там співається?

- Про папугу. А якого він кольору?

Фрагмент мультфільму "38 папуг".

Отже, діти, він до нас прилетів, але він сидить у клітці - це його будиночок. Ми його не будемо випускати, бо він може полетіти від нас, адже нас тут багато.

- Добре?

Das ist ein Papagei. Er ist gelb.

Hȍr zu sprich nach und zeige. Послухай, повтори і покажи.

Der Papagei (хором проговорюють декілька раз)

- Wer ist das?

- Das ist ein Papagei.

Er ist gelb, grün, blau.

Фрагмент з мультфільму (Мікі Маус)

- Чи знайомі вам ці тваринки? Хто це?

Die Maus (багаторазове повторення).

Und das ist eine Maus. Sie ist grau.

Діти, щоб швидше запам'ятати нові слова ми вивчимо римування.

Reim

Eins, zwei, zwei und drei.

Das ist mein Papagei.

Er ist gelb, grün und blau.

Komm und schau.

Kinder, Mia zahlt. Hilf Mia!

Повторення назв чисел від 1 до 10.

Kinder, sieh die Bilder an und hȍr zu.

(Розгляньте малюнки і послухайте)

- Хто зображений на малюнку? Що робить Міа? Вчитель лічить тваринок у множині. Полічіть українською мовою тварин.

Das sind vier Papageien. Das sind drei Katzen. Das sind zwei Hunden. Das sind 6 Mӓuse.

(Учні хором лічать тварин на малюнках)

- Хто буде в ролі Міа? Полічи голосом Міа. (учень лічить тваринок). Ілюстрації.

Wir sind mude und machen Gymnastik.

Sportpause

1, 2, 3, 4.

Alle, alle turnen wir.

1, 2, 3, 4.

Alle, alle zahlen wir.

1, 2, 3, 4.

Alle, alle spielen wir.

4./ Wir spielen. Kettenspiel. Гра "Ланцюжок" давайте пограємо.

(Звучить музика) Діти надівають на голови картинки (маски) тваринок і починають гру.

Das ist ein Papagei. Und wer ist das? Das ist eine Maus. Wer ist das? Das ist ein Hund.

Und wer ist das? Katze , Elefant , Tiger , Affe , Krokodil...

Karussellspiel. Гра:"Карусель".

- Das ist mein Hund. Er ist lustig.

- Das ist meine Katze. Sie ist brav.

- Das ist mein Papagei. Er ist gelb.

- Das ist meine Maus. Sie ist grau.

- Das ist Elefant. Er ist gros.

фрагмент

Вчитель: Sehr gut! und jetzt wieder sind wir in Zirkus. Ми знову з вами в цирку. Ми продовжуємо грати. Діти, тваринки в цирку отримують теж винагороду за гарну, сумлінну працю. Давайте, пригостимо тваринок цукерками. Але я не знаю, скільки мені потрібно цукерок. Допоможете мені дізнатися. Отже, уважно слухайте! Я буду називати слова, серед них будуть і тваринки. Тож відкладіть для них цукерки.

Die Maus, der Bruder, die Oma, der Affe, das Krokodil, der Papa, der Lȍwe, der Opa, die Giraffe, der Elefant, der Kuli, der Tiger, das Heft, das Buch, der Stift, der Pinsel, der Papagei, die Schwester.

Отже, скільком тваринкам ви дали цукерки, порахуйте! (8)

Spiele mit Bildkarten. Ігри з картками.

Картки із зображеннями тварин (із додатків до робочого зошита) вирізані і розфарбовані. Вчитель називає, а учні вибирають відповідну картку, показують вчителю і повторюють слово.

- Чого не вистачає? Was fehlt?

Прикріпляю на дошці картки із зображенням тварин, прошу дітей закрити очі, прибираю одну картку з дошки. Учні відкривають очі й називають ту картку, що зникла.

Sportpause . (стають в коло і співають під музику)

A, a, Elefanten, Lȍwen. Affen.

A, a, Krokodile und Giraffen.

A, a, und die grüne Papagei.

5. Введення нових букв.

Я вчу букви. Ich lerne Buchstaben.

Повторення вивчених букв.

A a M m O o P p U u T t J j K k I i N n E e D d S s H h R r F f G g

Sieh das Bild an. Розглянь малюнок.

Полічіть вагони, назвіть тварину, яка сидить в потягу, якого кольору кульки. Зверніть увагу на букви, намальовані на вагончиках. Яка тваринка сидить у потягу, отже, яку букву ми будемо вчити, хто здогадався? L l , B b - подібна до української мови. Чи не так?

Послухай і повтори. Hȍr zu und sprich nach.

Suche B b und L l auf dem Bild. Знайди букви на малюнку .

(учень показує біля дошки).

Прочитай уголос. Lies vor. S. 74 (учні читають). Учень читає.

Вправи в робочому зошиті. (Пригадайте правила під час роботи із зошитом).

Вправи 1 - 4 (самостійна робота). Розфарбовування, правопис нових букв.

Підсумок уроку.

Звучить музика: заходить Червона Шапочка.

Червона Шапочка: Ви всі добре працювали, старались на уроці. Отримайте подаруночок, (роздає цукерки з корзинки).

Ви обіцяєте, що будете любити тваринок, доглядати, годувати, особливо домашніх, і не ображати! Тоді до зустрічі! Бувайте, мої друзі!

Вчитель: Діти, розкажіть вдома своїм рідним, мамі, татові про тваринок, розкажіть їм віршик, який ви сьогодні вивчили на уроці, покажіть, як ви написали, розфарбували в зошиті. Я вам бажаю успіхів!

Tschüs! До зустрічі!

\

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Опис документу:
конспект уроку
  • Додано
    27.02.2018
  • Розділ
    Німецька мова
  • Клас
    1 Клас
  • Тип
    Конспект
  • Переглядів
    155
  • Коментарів
    0
  • Завантажень
    2
  • Номер матеріала
    NM967276
  • Вподобань
    0
Курс:«Основи фінансової грамотності»
Часнікова Олена Володимирівна
72 години
2700 грн
390 грн
Свідоцтво про публікацію матеріала №NM967276
За публікацію цієї методичної розробки Островчук Ольга Ігорівна отримав(ла) свідоцтво №NM967276
Завантажте Ваші авторські методичні розробки на сайт та миттєво отримайте персональне свідоцтво про публікацію від ЗМІ «Всеосвіта»
Шкільна міжнародна дистанційна олімпіада «Всеосвiта Зима – 2018-2019»

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти