Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Інноваційні напрями розвитку творчого потенціалу дітей дошкільного віку
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Тема: Мова – коштовний скарб народу

docx

Логопед

Для кого: Дошкільнята (3-4 роки), Дошкільнята (4-5 років), Дошкільнята (5-6 років), 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас, 4 Клас, 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас, 12 Клас, I курс, II курс, III курс, IV курс, V курс, VI курс, Дорослі, Змішаний

16.01.2023

57

1

0

Вміст матеріалу: показано 2 з 6 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Мета:

навчальна: поглибити знання дітей про красу та багатство рідної мови; розкрити її виразні особливості, мелодійність, образність, барвистість. Збагатити мову дітей епітетами, порівняннями, фразеологізмами, поповнити словниковий запас дітей. Вправляти в уміння складати речення, утворювати та вживати слова зі зменшувально-пестливими суфіксами. Закріпити вміння підбирати антоніми, омоніми, однокореневі слова.

розвивальна: розвивати зв’язне монологічне і діалогічне мовлення, підвищити мовленнєву активність дітей; формувати граматичну правильність мовлення; розвивати фонематичний слух, слухову увагу, мислення, загальну, дрібну та артикуляційну моторику, дихання, темп мовлення та силу голосу.

виховна: виховувати почуття гордості за свою співучу, чудову українську мову, багату на прислів'я; виховувати патріотичні почуття до України; викликати у дітей позитивні емоції в процесі заняття.

корекційна: формувати навички звукового аналізу слова, закріпити вміння дітей аналізувати та синтезувати звуки в слові; вправляти дітей у читані складів та слів. корегувати вимову звуків.

Обладнання: телевізор, дошка, музичний запис колискової у виконанні Квітки Цісик, український віночок, іграшка у формі серця, предметні картки однокореневих слів, антонімів, омонімів, народні прислів’я, фразеологізми; роздатковий матеріал з грамоти.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.

Нещодавно завантажили