і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
До визначення переможців залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд
Поспішайте взяти участь в акції «Методичний тиждень».
Щотижня отримуйте приємні подарунки.
Взяти участь

Тема "Моя родина"

Передплата на журнал
Бібліотека
матеріалів

Урок іноземної мови в 1 класі

Тема: "Meine Familie"

Підтема: "Das ist meine Mama"

Мета: Навчальна. Ознайомити учнів з новими лексичними одиницями з теми "Моя родина" і вчити їх застосовувати у вже відомих мовленнєвих зразках, а також спілкуватися за допомогою речень із римування. Навчити писати букви А а, М m, відтворюючи їх графічні образи. Формувати навички читання, які подані в робочому зошиті і підручнику.

Розвиваюча: Розвивати діалогічне та монологічне мовлення, аудіювання, навички читання і письма, пам'ять, увагу, культуру спілкування.

Виховна : Створити сприятливий психологічний клімат, атмосферу позитивних емоцій, взаємодовіри, комунікативно - ігрову атмосферу, що сприятимуть формуванню мотивації вивчення іноземної мови.

Обладнання: підручник, робочі зошити, картки, ілюстрації, малюнки, алфавіт - картки, букви, лялька Мія, мультмедіа.

Хід уроку

1 Організаційний момент

Привітання з учнями. Виконання пісні "Guten Tag, Kinder".

11 Мовленнєва зарядка

Розглянь малюнок і повтори. Sieh das Bild an und sprich nach. Розглянь малюнок і повтори.

Mein Ball ist rot

Mein Auto ist blau

Mein Roboter ist grau

Meine Puppe ist gelb

Rot gelb, schwarz, weis, grau, braun, grun.

Hor zu und singt mit. Рахунок до 10.

Ich bin 6

Ich bin 3

Das ist toll

Das ist fein

3. Повторення лексики

Гра: "Гігантські кроки".

Основна частина уроку.

Пред'явлення нового матеріалу. (Звучить музика Дворського "Родина".

- Про що звучала пісня? Про що буде йти мова на уроці?

Введення нових лексичних одиниць з теми "Meine Familie"

Sieh das Bild an und hor zu.

Розглянь малюнок і послухай. - Хто зображений на малюнку? Що вони роблять?

(Лялька Мія показує Алекс і Максові свій сімейний альбом і розповідає про свою родину).

Послухайте, що розповідає Мія.

Учні розглядають малюнок, учитель демонструє нові лексичні одиниці у мовленнєвих зразках.

Das ist meine Mama. Das ist mein Papa, Das sind Oma und mein Opa.

Hor zu und sprich nach

(Учні повторюють МЗ з ЛО, імітуючи вимову.

Розвиток мовленнєвих навичок.

Wer ist das? Sieh das Bild an und erzahle wie Mia.

(Розгляньте малюнок і розкажіть про родину Мії від її імені.

(в руках лялька Мія).

Das ist meine Mama

Das ist mein Papa

Das ist meine Oma

Das ist mein Opa.

Das sind Mama, Papa, Opa und Oma.

Sportpause

(Учні за вчителем виконують вправи)

Римування. Reim

Mein Papa heist H ans.

Mein Opa heist Franz.

Meine Mama heist Emilie.

Meine Oma heist Ottilie. Учні повторюють хором за вчителем.

- Які ви іще знаєте німецькі імена?

Учні повторюють індивідуально римування.

Рольова гра. Rollenspiel

Mein Papa heist... (Учні називають відповідне ім'я).

Mein Opa heist...

Meine Mama heist

Meine Oma heist...

Wie heist deine Mama?

Sieh das Bild an und hor zu.

Учні розглядають малюнки, вчитель демонструє текст. Учні повторюють його, точно імітуючи вимову.

Mein Papa heist Anton.

Meine Mama heist Nina.

Mein Opa heist Petro.

Meine Oma heist Hanna .

Розвиток комунікативно - ігрової атмосфери

Гра: "Карусель". Wir spielen Karussell

Mein Papa heist Anton. Und wie heist dein Papa?

Mein Papa heist...

Розвиток навичок письма і читання.

Ich lerne Buchstaben. Я вчу букви.

Sieh das Bild an. Розглянь малюнки в підручнику.

- полічіть вагони, назвіть тварин, які сидять у потягу, якого кольору вагончики.

Уважно подивіться на букви, намальовані на вагончиках

- Подумайте, як букви пов'язані з тваринами і предметами, які перебувають у вагончиках?

(Букви на вагончиках пов'язані з назвами тварин, які є

У вагончиках.

Hor zu und sprich nach. Послухай і повтори.

A M Ma Am

(Учні повторюють хором за вчителем)

Sportpause

Suche A a und M m auf dem Bild

Знайди А а та М m на малюнку.

(Учні шукають, а потім показують і називають букви на малюнках)

Прочитай уголос. Lies vor.

(Учні читають уголос). Mama

Давайте пригадаємо правила сидіння за столом. А як ми працюємо із зошитом?

Самостійна робота. Ст.10 Вправа 2.

Розфарбуйте букви своїми улюбленими кольорами. Вправа 3.

Знайди та обведи в словах нові букви. Вправа 4.

Простеж за стрілочками порядок написання букв у зразку. Обведи кожну букву пальчиком та напиши її в повітрі, а потім обведи і напиши букви в рядках самостійно. Ст. 11.

Заключний етап уроку.

Розкажіть вдома своїм рідним римування, яке ви вивчили сьогодні на уроці. Впр.2. ст. 31.

А також букви. A a, M m

- Вам, урок сподобався? Ви любите свою родину?

Картина "Сім'я". Яким би знаком ви виразили б любов до своєї родини, до рідних. Ich liebe meine Familie

(Учні прикріплюють смайликами сердечка, квіточки, сонечка тощо на картину "Сім'я".

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Опис документу:
конспект уроку
  • Додано
    27.02.2018
  • Розділ
    Німецька мова
  • Клас
    1 Клас
  • Тип
    Конспект
  • Переглядів
    95
  • Коментарів
    0
  • Завантажень
    1
  • Номер материала
    HH190135
Збірник методичних матеріалів проекту «Всеосвіта» I видання

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти

Збірник методичних матеріалів проекту «Всеосвіта» I видання