Тема. Міні-проект. Моє улюблене місце відпочинку на природі в місті (селі)

Природознавство

Для кого: 1 Клас

19.11.2018

1262

4

0

Опис документу:
Проблемні питання проекту - Навіщо нам потрібні улюблені місця відпочинку на природі? - Що дають улюблені місця відпочинку на природі людині? - Як повинна ставитися людина до улюблених місць відпо¬чинку на природі? - Що ми можемо зробити, щоб зберегти красу природи?
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Природознавство

Урок 44

Тема. Міні-проект. Моє улюблене місце відпочинку на природі в місті (селі)

Мета: Міні-проект «Моє улюблене місце відпочинку на природі в місті (селі)» спрямований на виявлення гарних місць відпочинку у пев­ній місцевості, виховання екологічного ставлення до природи Під час проекту учні вчаться знаходити необхідну інформацію з додат­кових джерел про природу свого краю та обговорюють отриману ін­формацію учаться презентувати міні-проект.

Проблемні питання проекту

- Навіщо нам потрібні улюблені місця відпочинку на природі?

- Що дають улюблені місця відпочинку на природі людині?

- Як повинна ставитися людина до улюблених місць відпо­чинку на природі?

- Що ми можемо зробити, щоб зберегти красу природи?
Зразки дитячих проектів

1. Парк імені Шевченка - це мій улюблений куточок природи. У парку багато квітів, є зоопарк, пам'ятник Т. Г Шевченку і чу­дові фонтани.

2. В Україні багато красивих місць. Природа нашої країни дуже різноманітна. Мені довелося відвідати заповідник Асканія Нова, озеро Сиваш. Але найбільше мені сподобалося у Балаклавській бухті. У цій бухті дуже чиста і прозора вода, високі корабельні щогли і величезні валуни.

3. Я відвідував різні місця, але найулюбленіше місце - це водо­спад Гуркало. Водоспад заввишки 5 м. Це красиве місце відпо­чинку, тут можна купатися і загорати. його оточує зелений ліс. Улітку приємно слухати шум води що падає. Узимку, коли вода замерзає великі крижані бурульки утворюють стіну з лабірин­тами На сонці бурульки грають усіма барвами веселки. Раджу всім туди поїхати

4. Природа буває різною. Вона складається із каменів, трави, землі, дерев Я відвідувала дуже багато цікавих місць: ліс, річку, водоспад Найбільше мені сподобалося відпочивати на Азов­ському морі у Степку. Я люблю це місце за те, що море завжди там тепле, білий пісок. На пляжі є багато дитячих майданчиків, де можна гойдатися на гойдалках, лазити на павутинні, з'їжджати з гірок. Ще там є тренажери для дорослих і місце для пікніка.

5. Мій улюблений куточок природи - це Біле озеро у Гомільшанських лісах. Там ми часто збираємо суницю. Мені сподобалося це місце тому, що там білий пісок, тепла вода, тепле повітря і гарні ялинки. Я хочу поїхати туди знову.

6. В усіх є свій улюблений куточок природи Мій улюблений куто­чок - це галявина, що знаходиться у Березівських Мінераль­них Водах. Мені подобається там тому, що там багато квітів, м'яка зелена травичка, а на кущах ростуть ягоди. Я намагаюся приїжджати туди якомога частіше.

7. У мене улюблене місце відпочинку - це місто Євпаторія. У Євпаторії теплий світлий пісок на пляжі, дивна природа, чисте по­вітря тепла вода в морі, а у місті є безліч дитячих майданчиків. В Євпаторії можна зміцнити своє здоров'я в санаторіях.

- В Україні багато прекрасних місць. Якщо ви відкрили щось нове, то поділіться цим із нами, і ми теж там побуваємо! Гарного всім відпочинку!

1

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.