Тема: "Медіаграмотна місія" (Досконалість не має меж)

НУШ

26.03.2019

1178

0

13

Для кого: 1 Клас
Опис документу:
ознайомити дітей з мережею інтернет та як правильно користуватися пошуком потрібної інформації; покращити навички читання та критичного мислення; виховувати любов до реалій життя; міжпредметний зв'язок – навчання грамоти.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

______ ____________ _________________

«Медіаграмотна місія»
(досконалість не має меж)

Виконала:
вчитель початкових класів
КЗШ 75
РУСАКОВА О.А.

Кривий Ріг
2019 рік

Тема: «Медіаграмотна місія»

Мета: ознайомити дітей з мережею інтернет та як правильно користуватися пошуком потрібної інформації;
покращити навички читання та критичного мислення;
виховувати любов до реалій життя;
між предметний зв'язок – навчання грамоти.

Обладнання: таблиця «3 хвилинка», дерево, слова, кубик Блума, Лего, слайди, картинки.

ХІД ЗАНЯТТЯ

Структурні компоненти заходу

Методи і прийоми

Наочність
(слайд)

Час

Фаза евокації

  1. Організаційний етап

Слово вчителя


  1. Актуалізація опорних знань

Вправа «Гронування»

Ключове слово - ІНТЕРНЕТ

  1. Мотивація пізнавальної діяльності

  1. Оголошення теми та мети

  1. «Мозковий штурм»

  2. Повідомлення теми

Фізкультхвилинка

Кінезіологічні вправи (на синхронізацію роботи півкуль мозку) з використанням "LEGO шість цеглинок": вправа "Синхронні рухи". (Мета: синхронно, обома руками, розібрати та зібрати башточку).

Фаза осмислення

  1. Вивчення нового матеріалу. Осмислення нових знань і умінь

Гра – дискусія «За і проти»

1 Робота з компютером.

2 Вправа «Знайди»

1 Знайомство з пошуковими системами.

2 Пошук картинки

1 Зєднай початок і кінець слова та речення

2 Встав пропущену букву

1 Слова на комп

2 Слова на комп

Керована діяльність мислення – читання з передбаченням

Речення на комп

Порушена послідовність

На комп

Фізкультхвилинка

Інтернет загрози для дітей і дорослих

Слово вчителя

Фаза рефлексії

  1. Рефлексія

Кубик Блума

  1. Підбиття підсумків

Оцінювання учнями власної роботи^

«+» (Я це знав),

«– « (Я цього не знав),

«?» (Це мене дивує),

«!» (Це цікаво).

Створити інформаційну листівку: «Мій безпечний інтернет»

(Додатки)

Таблиця 3хвилинка

Що ми думаємо?
Що ми знаємо?

Що ми хочемо знати?

Що ми вивчили?

Дерево Очікувань

Домалюй

«+» (Я це знав),

«– « (Я цього не знав),

«?» (Це мене дивує),

«!» (Це цікаво).

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

НУШ

26.03.2019

1178

0

13

Для кого: 1 Клас