Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Cтворення лепбуку: етапи, способи, інструменти
»
Взяти участь Всі події

Технологія підготовки та проведення гри – подорожі Долина «Прав і законів»

docx

Позашкільна освіта

Для кого: 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас

08.08.2022

36

0

0

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Мета: закріпити знання про права, свободи та обов’язки визначені Конституцією України, Загальною Декларацією прав людини, Конвенцію ООН про права дитини; формувати правові знання школярів, почуття власної гідності, впевненості в собі; розвиватинавички творчого підходу до власного життя, навички співпраці та взаємодопомоги; виховувати повагу до класу, школи, патріотичне ставлення до Батьківщини.

Обладнання: телевізор, ноутбук, презентація «Великі права та обов’язки маленької дитини», відеоролик «Права дитини в Україні», відеоролик «Судове засідання «Свої права ти добре знай, їх шануй і захищай», картинки з правами, скринька, дзеркальце, плакат «Очікувані результати», плакат «У світі…», плакат «Обов’язки дитини», кросворд, мікрофон, 2 м’ячика, плакат «Висновки», написи-висновки, листки-пам’ятки з правами, пам’ятка прав та обов’язків, малюнок Феміди., картинки з назвами зупинок.

Основні поняття: Закон, Конституція, Декларація, Конвенція, право, обов’язок, дитина

Очікувані результати. Учні поновлять свої знання про права та обов’язки дитини; навчаться застосовувати знання при вирішенні реальних життєвих ситуацій; взнають, куди звертатися, коли виникнуть проблеми порушення прав; взнають щось нове.

Форма проведення. Гра - подорож