Мета: - провести попереджувальні бесіди з техніки безпеки під час канікул;
ознайомити учнів з основними правилами дорожнього руху та пожежної безпеки;
попередження нещасних випадків;
травмування, отруєння;
з правилами поведінки з незнайомими людьми;
правилами поводження з тваринами;
розвивати мислення та увагу учнів;
вчити будувати алгоритми безпечної поведінки;
виховувати самостійність, дисциплінованість.



