Технологія навчання Сторістелінг "Інформаційні процеси"

Опис документу:
Використання на уроках технології сторістелінг - це мистецтво розповідати історії з метою навчання, керування шляхом донесення змісту повідомлення за допомогою спеціальної методики, і чому саме так, а тому що всі учні люблять слухати цікаві історії, а якщо правильно побудувати історію то можно зачепити не тільки розум і логіку, а й емоції.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Сторістелінг «Інформаційні процеси»

Слухання казки "Розповідь Мудрунчика".

Гномик Мудрунчик розповідав гномикам у школі, що можна робити з інформацією. Ганнуся уважно слухала. Дівчинка попросила Мудрунчика розповісти, як це відбувалося.

- Ми отримали інформацію про пограбування від детектива Агати. Вона зберігалася у пам'яті детектива Агати. Потрапила до мене за допомогою голосу. Ця інформація зберігається у моїй пам'яті. А тепер я буду міркувати над пограбуванням, тобто буду обробляти інформацію. А потім я запишу інформацію у блокнот, а потім повідомлю детектива Агату. Тобто знову відбудеться передача інформації.

Ганнуся вислухала, а потім сказала: "А чи знаєш, Мудрунчику, що збереження, передачу та обробку інформації називають інформаційними процесами "?

Мудрунчика зацікавило таке запитання: що означає слово "процес"?

Ганнуся відповіла, що це дія, яка триває певний час.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»