Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 14:00
Вебінар:
«
Корекція когнітивних процесів. Інклюзія
»
Взяти участь Всі події

Театральне дійство "А МИ НАШУ СЛАВНУ УКРАЇНУ ТА Й РОЗВЕСЕЛИМО!"

docx

Виховна робота

Для кого: 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас, 12 Клас, I курс, II курс, III курс, IV курс, V курс, VI курс, Дорослі, Змішаний

04.12.2022

51

4

0

Вміст матеріалу:

+Показати ще (5)

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Україна – таке красиве, величне слово. Неймовірний дар, отриманий від Бога. Але сьогодні наша Ненька-Україна в небезпеці! І кожен із нас, як може, підтримує її у жорстокому протистоянні з ворогом. Дякуємо нашим Героям-Воїнам за спокійний сон, за мужність, за те, що Вони є! Велика шана Їм! А ще підтримуємо один одного, тому що всі ми віримо, що незабаром будемо святкувати перемогу, адже маємо право жити на своїй землі так, як цього хочемо ми, вільні українці. Берегти історію рідної землі - це почесна місія юнаків та дівчат нашого краю. Даний сценарій якраз має це на меті. Цікава та весела вистава(використано матеріал вистави С. Васильченка "На перші гулі", фрагменти вистави "Як наші діди парубкували"), пісні, патріотичні вірші про Україну та сьогоднішні події у нашій країні допомагають створити гарний настрій та залишать незабутні враження.