Тема. Синус, косинус і тангенс гострого кута прямокутного трикутника
Мета:
Навчальна: пригадати поняття синуса, косинуса, тангенса та котангенса, Теорему Піфагора, застосовувати знання до прикладних задач;
Розвиваюча: розвивати вміння стисло та грамотно висловлювати свої міркування та обґрунтовувати їхню правильність; розвивати вміння зображувати вектори, знаходити довжину вектора, знаходити рівні вектори, зображувати колінеарні вектори;
Виховна: виховувати інтерес до вивчення точних наук;
Тип уроку: узагальнення і систематизації знань.
Наочність та обладнання: проектор, мультимедійна дошка, мантії, чарівний горщик, Капелюх, картки.
Хід уроку
І. Організаційний етап
• Привітання
• Перевірка присутніх на уроці
• Налаштування на роботу
ІІ. Перевірка домашнього завдання.
Учні обмінюються зошитами і перевіряють виконання домашнього завдання.
ІІІ. Повідомлення мети уроку. Мотивація навчальної діяльності
Сьогодні ми пограємо у математичний квідич. Як ви знаєте, це гра між двома командами: Слизареном та Грифіндором.
Обирати в якій команді хто буде грати буде Сортувальний капелюх.
Правила вам озвучить капелюх.
Кожна команда обирає капітана, воротаря і ловця. Воротар має право відбити м’яч, якщо знає відповідь раніше за суперників. Ловець слідкує щоб упіймати снича. Добре продумайте кого поставити на ці посади. У грі присутні три м’ячі- квафел- його завдання оцінюється в 10 очок, якщо немає вийнятків. Снич – його завдання 100 балів. І бладжери які будуть заважати вам розв’язувати завдання.









