Бібліотека методичних матеріалів
Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.









Доступ до плеєра. Вбудувати плеєр:
Фольклорне тло в повісті М. Коцюбинського “Тіні забутих предків”. Світ людини у зв’язку зі світом природи. Образи й символи повісті. Образи Івана та Марічки як утілення романтичної ідеї незнищенності кохання
Кохання Івана та Марічки, їхнє світовідчуття і світоуявлення. Ідея незнищенності духовного начала в житті. Художньо-стильові особливості повісті
Презентація "Світ людини у зв’язку зі світом природи. Фольклорне тло твору « Тіні забутих предків» М. Коцюбинського"
Узагальнення й систематизація з теми «Лексикологія»

8003
Христус Валентина Володимирівна
Мовна стійкість. Мовна особистість. Дискусія про сучасні аспекти мовної стійкості. Правила написання есе за вимогами ЗНО.

1132
Олейніченко Тетяна Володимирівна
Дидактичні матеріали до розділу «Звуки і букви» 2 клас

13114
Туркулова Наталія Василівна
Розподільні диктанти до теми "Форми дієслова".

611
Горенко Микола Іванович