Минуло небагато часу від того дня, як наші дітки,тримаючись за мамину ручку,вперше прийшли до школи,несміливо переступили поріг свого першого класу. Та ось і настав той день, коли ми завершили працювати з першим у своєму житті підручником – Букварем. Сьогодні у нашому класі велике свято - ми проводимо свято Прощання із цією мудрою і для кожної людини необхідною в житті книгою.
























