Це свято я проводила для учнів/учениць 1-9 класів. Так як наша гімназія працює дистанційно, то свято розраховано для проведення онлайн. В презентації використовувала багато інтерактивних вправ, щоб залучити дітей до співпраці, щоб їм не було нудно. Свято пройшло весело, цікаво. Діти задоволені.



































