До ЗНО з БІОЛОГІЇ залишилося:
0
6
міс.
1
9
дн.
2
1
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!

Свято для старшокласників " Я + Ти"

Опис документу:
Публікація містить розробку виховного заходу до Дня Святого Валентина для старшокласників. Можна провести у класному колективі, а також в актовій залі школи. Цікаві конкурси, які водночас мають на меті розвивати навички командної роботи, приймати самостійні рішення, а також згуртовувати колектив, організовуючи культурне дозвілля старшокласників.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Класне свято для старшокласників

до Дня Святого Валентина «Я + ти»

Мета:

- виховання поважного ставлення до протилежної статі;

- згуртування та об’єднання класного колективу;

- організація культурного дозвілля учнів.

Обладнання: картки з завданнями, стільці, шарфи, необхідне музичне оформлення, молотки, цвяхи, ляльки, стрічки, газети.

Вед.1 Доброго дня! Ми ради вітати вас на нашому святі «Я + ти» - конкурсі для справжніх джентльменів та чарівних леді. Наші пари очікує сьогодні багато різних випробувань. А наше свято – це свято дружби та доброго ставлення.

Вед. 2 Але перед початком конкурсу, я хочу познайомити вас з нашими парами – конкурсантами (Пари виходять під жваву мелодію).

Пара № 1

Ігор та Даша

Ігор – справжній фанат футболу, привабливий хлопець з карими очима, а Даша – впевнена в собі дівчина. Дуже любить спорт, а саме легку атлетику. Мабуть, ця любов до спорту з’єднала їх сьогодні у пару.

Вед 1 Пара № 2

Карина та Сашко

Сашко – рішучий, кмітливий, з доброю посмішкою, талановитий баскетболіст. Карина – спокійна, врівноважена, має справді «золоті руки»: які вміють роботи багато різних справ, але найголовніше , і найпрекрасніше. Її уміння – мистецтво – орігамі.

Вед 2 Пара № 3

Олексій та Аліна

Олексій – добрий та рішучий хлопець із почуттям гумору.

Аліна – уважна та тендітна, захоплюється драматичним мистецтвом. Об’єднує цю пару давня дружба та захоплення бальним танцем.

Вед 1 Пара № 4

Сергій та Світлана

Сергій – дуже тихий та доброзичливий. Але в ньому вбачається справжня сила і міць, бо він – справжній боксер.

Світлана – дівчина-вогонь, прекрасний організатор, талановита учениця і просто гарна дівчина. Добре та тепле ставлення один до одного об’єднало їх сьогодні в пару.

Вед 2 Ось ми і познайомились із нашими учасниками. І наш перший конкурс «знайомство». Будь-які людські стосунки починаються саме зі знайомства. (Учасники витягають листки із завданнями: «Знайомство на пляжі», «Знайомство на дискотеці», «Знайомство у ресторані», «Знайомство у парку». Їм пропонується за 2 хвилини розіграти імпровізовану сценку знайомства)

Вед 1 Познайомившись слід добре вивчити свого партнера. Чим ми зараз з вами і будемо займатися. Із зав’язаними очима хлопець має впізнати свою партнерку торкаючись до пальців рука дівчина до вух хлопця. /конкурс/

Вед 2 Після такого веселого конкурсу переходимо до більш серйозних . В майбутньому вам та вашим сім’ям уміння, потрібні в наступному конкурсі, вам будуть дуже необхідні. Зараз дівчата та хлопці будуть виконувати роботу протилежної статі: Наші хлопці будуть сповивати ляльок та співати їм колискову, а дівчата забивати цвяхи.

/конкурс/

Від 1 Всім відомо, що і зараз, і в майбутньому вам слід буде засвоїти мистецтво куховарити, але в нашому конкурсі вам не доведеться гриміти каструлями та ополониками. А ось їсти апельсини – це заняття приємне. Зараз конкурсантам зав’яжуть очі і під вигуки підтримки оточуючих ви починаєте годувати один одного.

/конкурс/

Вед 2 А наш наступний конкурс – це всім відомий і улюблений «Танець на газеті». В цьому конкурсі вам необхідно стати в пару і танцювати танок на газеті. По моїй команді, ви зупиняєтесь, складаєте газету навпіл та продовжуєте танець. Пара, яка випадково зійшла з газети, вибуває із конкурсу.

/конкурс/

Вед 1 А в наступному конкурсі учасникам слід відповісти на питання:

  1. з якою тваринкою ви б могли порівняти вашого партнера

  2. як би ви хотіли приємно здивувати партнера в день народження

  3. якими людськими якостями наділений ваш партнер?

  4. Найприємніший спільний спогад.

Вед 2 А зараз прийшла черга, мабуть, найромантичнішого конкурсу. Я пропоную вам на деякий час стати скульпторами і створити свій варіант «Статуй кохання». Всім відомий факт, що Пігмаліон створив свою Галатею, а потім закохався в неї. Можливо, так само трапиться і сьогодні.

/конкурс/

Вед 1 Ось і прийшов час останнього, най видовищнішого конкурсу «Танцюймо рядом». До цього конкурсу пари готувались заздалегідь, ми впевнені готувались дуже старанно і тому давайте їх підтримуємо.

Пара № 1 – Веселий рок-н-рол

Пара № 2 - Циганочка

Пара № 3 – Румба - Латіна

Пара № 4 – Ой, під вишнею

Вед 2 Ми щиро дякуємо учасникам нашого свята любові, дружби та поважного ставлення один до одного. (Журі нагороджує учасників призами та присвоює звання. Наприклад:

«Найромантичніша пара»

«Найтанцювальніша пара»

«Найвеселіша пара»

«Найкрасивіша пара»

Вед 1 Дякуємо за увагу. До нових зустрічей. Любіть та поважайте своїх рідних та друзів.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Методична діяльність в умовах децентралізації освіти в Україні»
Вікторія Вікторівна Сидоренко
36 годин
590 грн
590 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.