Святкування Нового року. 6 клас

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Сценарій Нового року за темою «Світ цукерок»

Дійові особи: покупець, продавець, помічник продавця, доповідач, учні-цукерки, лікар.

Обладнання: стіл, скатертина, 2 стільці, 2, 3 цукерки (бутафорія), тарелі зі справжніми цукерками, цінники, пакет, гроші (іграшкові), музичний супровід, мікрофони.

Перебіг заходу

І. Доповідач легенди (Видео с шоколадными конфетами)

Согласно древней легенды, изначально шоколадные деревья росли только в садах у Богов, которые наслаждались удивительным напитком из какао-бобов. Но однажды на свет появился великий садовник, он выращивал прекрасные деревья. Боги восхитились великолепными садами и решили вознагродить его деревом какао. Теперь шоколадные деревья стали расти на земле. Сначала садовник огорчился, увидев тёмные, продолговатые плоды, однако напиток, изготовляемый из них, придавал сил и вселял радость, позитивные эмоции. Вскоре удивительный эликсир приобрёл популярность среди людей – его стали ценить «как зеницу ока». Садовник, единственный из всех людей у кого росли шоколадные деревья, стал очень знаменитым. Он стал гордиться своими достижениями и возомнил себя равным Богам. Но они, увидев это, сильно разгневались на садовника, лишив его рассудка. Обезумев, он изрубил все деревья в своём саду, и лишь какао оказалось нетронутым. Дерево осталось живим и по сей день дарит им свои плоды, из которых готовят всеми любимый шоколад.

ІІ. Магазин цукерок

Покупець (підходить до крамниці, розмовляє вголос). Наближається свято Нового року! Це час канікул, приємних зустрічей та подарунків. А який подарунок є найкращим для дітей і дорослих? Звісно, цукерки! Тому саме зараз настав час завітати до магазину цукерок і накупити усього для своїх рідних і друзів.

Добрий День!

Продавець. Добрий день! Дуже радий вітати Вас у крамниці цукерок. Чим можу допомогти?

Покупець. Я хочу купити у Вас найсмачніших цукерок, але тут такий вибір, що очі розбігаються (розгубився, дивиться навкруги)

Продавець. Тоді я і мій помічник (указує жестом на помічника) допоможемо Вам у виборі солодощів.

ІІІ. Незвичайні, живі цукерки

Помічник продавця (виводить по одному цукерки, кожна з яких, розповідає свою історію) Наші цукерки незвичні, бо вони говорять самі про себе.

1.Найдавніша цукерка (перші солодощі, які виникли на Сході)

2.Найбільша цукерка «Гіннес». У цього льодяника – смак шоколаду. Його довжина метр сорок чотири сантиметри, ширина метр сім сантиметрів і висота метр вісімдесят сантиметрів. 

3.Іриска. Іриска — цукерка, яка постійно дивує: то вона м'яка й ніжна, то підступно прилипає до зубів. Та ми ж усе одно її любимо у будь-якому вигляді, правда?

4.Карамелька. Я смачна, різноманітна.

5.Шоколадний трюфель. Справжня знахідка, а не цукерка,особливо для справжніх шанувальників шоколаду. З дуже вишуканим смаком, вони залишають приємний гіркий присмак на губах.

6.Рафаелло. Цукерки «Рафаелло» за смаком нагадують не тільки райську насолоду, але й асоціюються зі святом.

7. Чупа чупс

ІV.З’являється лікар

Ага, значить солодкого захотілося, цукерки вибираємо. А чи знаєте Ви, що насправді станеться, якщо їсти солодощі? От подумайте тільки: карієс зубів, зайва вага, а вона Вам потрібна, проблеми з травленням, при надмірному споживанні солодкого…І це ще не все (лікаря перебиває продавець).

Продавець. Що Ви таке говорите? Налякали нашого покупця, а він між іншим до святкування Нового року готується.

Лікар. Оооой, це ж треба і справді свято наближається, добре у мене і на цей рахунок є що сказати..

Покупець. Що знову щось станеться з моїм здоров’ям?

Лікар. Ніі, послухайте. Німецькі психологи навчилися розрізняти характер людей за смаковими уподобаннями. Наприклад, рішучі люди полюбляють їсти цукерки з вишневою начинкою, сором’язливі - з горіховою, а творчі – кокосовою.

Продавець. Усе, зупиніться. (кричить на всі сторони). То який же вибір Ви зробили? (звертається до покупця).

Покупець. Моє рішення таке: я купую усі види Ваших цукерок (дістає гроші, йому складають цукерки в пакет).

3

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
4
міс.
1
1
дн.
2
0
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!