Сузір'я успіху

Опис документу:
свято нагородження учнів початкових класів

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Мета:

  • пошук шляхів найбільш повного використання можливостей школи для розкриття здібностей учнів та реалізації творчого потенціалу педагогічного колективу;

  • створення належних умов для виявлення та підтримки обдарованої молоді, розвитку її схильностей та природних задатків;

  • стимулювання творчого самовдосконалення учнів;

  • пропаганда та затвердження пріоритету знань як одного з головних засобів саморозвитку та самовираження особистості, її самоствердження;

  • стимулювання пізнавальної активності та творчої активності учнів в урочний та позаурочний час.

Обладнання: зала прикрашена хмаринками, сонечком, на сцені з повітряних кульок

виготовлена велика веселка.

Проведення свята

Ведуча. Вічна пісня барв і кольорів,

Неповторна музика натхнення!

Шепіт трав і шелест яворів,

І дзвінкі турботи сьогодення.

Ведучий. Добрий вечір, шановні батьки, вчителі, гості! У народі кажуть, що гарна прикмета - пройти під веселкою.

Ведуча. Райдуга чи дуга раю – це і надія, і дороговказ, це арка, яка веде до щастя. Той, хто пройде під райдужною аркою, прямує назустріч щасливому майбутньому. Але в реальному житті нікому ще не вдавалося це зробити.

Ведуча. Та сьогодні у нас день чудес. І ми даруємо нашим учням дивовижну можливість – пройти через райдужні ворота нашого свята!

Ведучий. Шановні гості, вчителі, батьки, діти! Дозвольте розпочати наше шкільне свято – свято Інтелекту, Гордості й Таланту.

Ведуча. Ми розпочинаємо урочисту церемонію нагородження здібних і талановитих учнів - «Сузір’я успіху».

Ведучий. З величезною радістю вітаємо вас у нашому залі на святі дитинства і творчості, таланту і оптимізму.

Ведучий. Сьогодні тут, в нашому залі - кращі з кращих.

Тут ті, хто славиться навчальними досягненнями,

Ведуча. Ті, хто заглиблюється в таємниці наук і досліджень.

Ведучий. Ті, хто дарує свій талант, свою творчість, своє мистецтво вдячним глядачам.

Ведуча. Ви знову і знову доводите, що ви - найкращі! Кращі педагоги та кращі учні!

Ведучий. Сьогодні свято в нашій школі,

Його зустрінемо ми в друзів колі.

І запросили ми почесних гостей

На свято наших талановитих дітей.

Ведуча. На свято до нас завітали: промова директора школи, інших важливих гостей

_____________________________________________

Ведучий. Світ барвистий, веселковий

Різно-різнокольоровий,

Мов народжений красою,

Наче скраплений росою.

Ведуча. Життя у кольорі…Колір у житті. Всюди палітра різнобарв’я! Чи не хочеться так думати про своє життя, наче це райдужна веселка, на якій гойдаються твої мрії, ідеї, сподівання і надії?

Ведучий. Варто поселити з самого ранку в серці думку про радість, бажання дивитись на світ, що вирує довкола, очима повними віри. Віри у красу і колорит свого життя!

Ведуча. Веселкою сяє шкільна наша країна,

Від посмішок – сонячно всім і завжди.

Пишайтеся нами – дітьми України!

Крокуємо впевнено ми до мети! (разом)

Ведучий. Для вас звучить подарунок від …. Пісня про школу

Пісня про школу

Ведуча. У сонячному спектрі нараховується сім основних кольорів. Кожен колір має власну символіку, властивості і магічну силу.

Ведучий. Перший колір веселки – червоний. Він означає яскравість і тепло душі, жар сонця. Цей колір – символ гарячого серця, символ любові до батьків та до нашої Батьківщини. Під цим кольором ми будемо вітати знавців української мови.

Ведуча. Нам приємно представити тих, хто своєю працею, розумом, творчими здобутками принесли славу школі, і вкотре довели, що любов до Батьківщини краще показати своїми справами, ніж простими словами.

Ведучий. Для відкриття церемонії та нагородження переможців в номінації «Знавці української мови» на сцену запрошується директор школи

Конкурс П. Яцика

Ведуча. Кажуть, що число сім – магічне. Мабуть це і справді так. Бо у світі багато чого позначено числом сім: сім днів у тижні, сім раз відміряй, а раз відріж – каже народна мудрість.

Ведучий. А ще є сім чудес світу. А ще від щастя людина буває на сьомому небі. Саме тому воно і є магічним. А чому б і ні? Навіть веселка виграє дивовижними сьома кольорами.

Ведуча. А колір другої доріжки помаранчевий – теплий і мрійливий. На думку психологів, помаранчевий колір вивільняє емоції, піднімає самооцінку, сприяє гарному настрою.

Ведучий. Напевне ця самооцінка та позитивні емоції і допомогли учням гарно вивчити не тільки українську мову, але й англійську. Для нагородження переможців в номінації «Знавці іноземної мови», учнів, які показали свій потенціал та дають надію на майбутні перемоги, на сцену запрошується голова Ради школи ______________________.

Конкурс Розумничка

Ведуча. Колір третьої доріжки - жовтий. Він об’єднує талант і почуття гумору. Жовтий колір - яскравий, стимулюючий, він допомагає зрозуміти нові ідеї і точки зору інших людей.

Ведучий. А ще жовтий колір - це колір оптимізму, відкритості, свободи, рухливості і товариськості. Зустрічайте тих, хто мов соняшник тягнуться вгору до сонця, прагнуть мати багато знань та вмінь їх використовувати, що показали результати Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник».

Ведуча. Найуспішніших учнів, що не зупиняються на досягнутому та продовжують своєю наполегливою працею звеличувати рідну мову, запрошуємо нагородити в номінації «Українознавці» заступника директора з виховної роботи .

Конкурс «Соняшник»

Ведучий. В українців чарівною та неповторною може бути не лише мова, але й танці. Українці танцюють так як живуть, жваво, весело з високо піднятою головою. Зустрічайте ….. з сучасним танцем.

Сучасний танець

Ведуча. Цифра 4 означає міцність і силу. А колір четвертої доріжки недаремно зелений, оскільки зелений - заспокійливий і освіжаючий колір. Це - колір життя, який широко поширений в живій природі.

Ведучий. Саме на цій веселковій дорожці ми будемо нагороджувати переможців Всеукраїнської природничої гри «Геліантус». Для нагородження ми запрошуємо вчителя природознавства

Конкурс «Геліантус»

Ведуча. П’ятий колір - блакитний. У цього кольору "немає дна", він ніколи не закінчується. Це - колір мрій і сподівань.

Ведучий. Це колір безмежного Інтернету, океану інформації і технологічних новинок. Саме під цим кольором ми будемо відзначати переможців Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер». Для нагородження на сцену запрошується вчитель інформатики

Конкурс «Бобер»

Ведуча. Шоста стежина веселки має синій колір. Вона ніби продовжує блакитний колір, але глибша за своєю палітрою. Якщо блакитний колір, це колір безмежного Інтернету, то синій символізує глибину знань, безмежне прагнення до вивчення навчальних предметів.

Ведучий. Під барвінковим кольором сьогодні у нас переможці Всеукраїнських онлайн-олімпіад з різних навчальних предметів.

Ведуча. Для нагородження на сцену запрошується педагог-організатор школи

Всеукраїнські онлайн-олімпіади

Ведучий. Фіолетовий колір - це колір дорогоцінного аметисту, що талановито ограньований. Талант завжди родом з дитинства. Кажуть, що кожна людина народжується із зерном в руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте.

Ведуча. У нашій школі росте талановита молодь, яка вплете у національний вінок цвіт свого таланту. Як ще один доказ цієї талановитості, пропонуємо вашій увазі ляльковий театр «Лісова школа» у виконанні ….

Ляльковий театр

Ведучий. Щоб досягти цієї найвищої нагороди, потрібно відродити в собі та підтримувати Вічний Вогонь Мудрості, найкращі поривання та якості.

Ведуча. Переможцям усім у навчанні найкращі наші побажання!

Розвивайтеся, навчайтесь, геніями виростайте,

Ведучий. Будьте першими в науці і високими душею,

Хай талант Ваш розквітає під щасливою зорею!

Ведуча. Хай же ваше життя веселкою квітне

І світла доволі в нім буде нехай.

Ведучий. Хай же буде з вами у житті колір сонця, світла і золота, червоний колір кохання, зелений колір надії і блакитний колір мрії.

Ведуча. Оберіть кольори життя, оберіть веселку, оберіть радість! Не затьмарюйте себе поганим настроєм і сумнівами.

Ведучий. Навіть якщо сіра хмаринка припливе часом, знайте, що за нею все одно буде веселка!

Ведуча. На останок давайте виконаємо всі разом з ….. пісню про нашу Україну «Лише у нас на Україні»

Пісня про Україну

Ведучий. Дякуємо за увагу! До нових зустрічей.

5

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Картографія та топографія»
Довгань Андрій Іванович
36 годин
590 грн
590 грн