Створення вітальної листівки з використанням графічного редактора Paint і тексту

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Тема. Створення вітальної листівки з використанням графічного редактора Paint і тексту

Мета. 1. Формування основних навичок роботи з компонентами графічного редактора Paint.

2. Розвиток логічного мислення.

3. Виховання почуття гармонії та естетичного смаку.

Обладнання. ПК із завантаженим графічним редактором Paint, роздатковий матеріал

Хід уроку

І. Організація класу до уроку.

Перевірка відсутніх, перевірка обладнання, повторення правил техніки безпеки.

ІІ. Перевірка домашнього завдання.

  • Як можна переміщати курсор по екрану?

  • Що робити, щоб стерти непотрібну букву зліва, справа?

ІІІ. Повідомлення теми і мети уроку.

  • До нас завітала весна, а з нею й весняні свята.

  • Яке перше весняне свято ми святкуємо?

( Декламування учнями віршів про маму )

  • Сьогодні ми створимо листівку до свята. Листівки бувають з різними малюнками, з текстами і без них. Ми створимо листівку з текстом. Допоможе нам працювати графічний редактор PAINT.

ІV. Актуалізація опорних знань.

  • Яку програму ми використовуємо для створення зображень?

  • Як вона називається?

  • Назвати основні компоненти робочого екрану та їх призначення.

  • Які правила та прийоми користування мишкою?

V. Мотивація навчальної діяльності.

  • Інструменти графічного редактора мають деякі особливості, знання яких дозволяє досягти якісного зображення. Отже, перед тим, як малювати певну деталь зображення, виберіть інструмент, його параметри та колір .

VІ . Робота з підручником.

  • Розглянути малюнок листівки.

  • Які слова – звертання ви знаєте?

  • Складіть текст вітальної листівки (робота в парах).

VІІ. Осмислення послідовності застосування способів виконання дій.

Вчитель демонструє готовий малюнок та пояснення, яку частину треба малювати.

    • АЛГОРИТМ ВИКОНАННЯ РОБОТИ:

    • Створюємо текст .

  • Зображення малюнка .

КАРТКИ .

КРУГИ, ЗАЛИВКА ОРАНЖЕВА – 8

ЕЛІПС І КРУГ, ЗАЛИВКА ЧЕРВОНА І ЖОВТА – КВІТКА

ОЛІВЕЦЬ – СТЕБЛО

ЕЛІПСИ, ЗАЛИВКА ЗЕЛЕНА – ЛИСТКИ

КРУГ, ОЛІВЕЦЬ, ЗАЛИВКА ЖОВТА – СОНЦЕ

ОЛІВЕЦЬ – ТЕКСТ

VІІІ. Фізкультхвилинка.

Вправа для очей “Маятник”.

ІХ. Самостійне виконання учнями завдання.

І ГРУПА - робота з ПК.

ІІ ГРУПА – з картками (самостійно записують інструменти графічного редактора, за допомогою яких виконуватимуть малюнок).

Релаксація.

Х. Розвиток логічного мислення.

Робота з підручником с. 51(в парах)

ХІ. Оцінювання та коментування робіт. Підсумок уроку.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ залишилося:
0
4
міс.
0
3
дн.
0
6
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!