і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
До визначення переможців залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд
Поспішайте взяти участь в акції «Методичний тиждень».
Щотижня отримуйте приємні подарунки.
Взяти участь

Створення та налагодження програм Інструктаж з БЖД. Практична робота

Передплата на журнал
Бібліотека
матеріалів

Урок № 21

Тема:

Створення та налагодження програм Інструктаж з БЖД. Практична робота

Цілі:

освітня: ознайомити учнів з правилами складання та налагодження програм у навчальному середовищі; сформувати практичні навички роботи в навчальному середовищі.

розвивальна: розвивати вміння складати алгоритми, алгоритмічне і логічне мислення.

виховна: виховувати відповідальність, самостійність, уміння узагальнювати, міркувати.

Тип уроку:

Урок формування практичних вмінь та навичок

Обладнання:

Комп’ютери, підручники, інструктивні картки, навчальне середовище виконання алгоритмів

Хід уроку

  1. Організаційний етап. Перевірка виконання домашнього завдання

Перевірка наявності та готовності учнів до уроку, налаштування на роботу

  1. Повідомлення теми, цілей, завдань уроку.

  2. Мотивація навчальної діяльності.

Учитель. Ви, напевне, вже хочете спробувати застосувати здобуті знання на практиці. Але для цього потрібно пригадати основні терміни й поняття.

  1. Відтворення та корекція опорних знань.

Відтворення опорного конспекту «Події»

  1. Первинне застосування нових знань.

Вчитель детально пояснює виконання алгоритмів в обраному середовищі виконання алгоритмів.

Колективна робота: покроковий розбір виконання алгоритму в обраному середовищі виконання алгоритмів.

Події для обєкта Сцена

Події для обєкта Спрайт

Для тих хто працює з Scratch 2

Для сцени вводимо додатковий стек

Для спрайту вводимо додатковий блок

Звукові файли знаходяться в папці файлів-заготовок

Проведення комплексу вправ для зняття м’язового напруження.

Застосування набутих знань, практичних вмінь і навичок.

Практична робота №2. Інструктаж з БЖД

Виконання комплексу вправ для зняття зорової втоми

Вчитель, враховуючи індивідуальні особливості учнів класу, самостійно визначає час і термін проведення комплексу вправ під час роботи (як правило, через 8-10 хвилин після початку роботи).

Завдання.

  1. З дозволу вчителя займіть робоче місце.

  2. Пригадайте правильну поставу для роботи за комп'ютером, розташуйте учнівське приладдя згідно правил.

  3. Ввімкніть комп'ютер згідно вивченого порядку.

  4. Робота з створення на настроювання програми.

  1. Підведення підсумків уроку.

Рефлексія

  • Що ви дізналися нового на уроці?

  • Що найбільше запам’яталося на уроці?

  • Що сподобалося?

  1. Оцінювання роботи учнів на уроці.

Проходження тестування

  1. Домашнє завдання.

Повторити матеріал по темі. Підготуватись до підсумкового уроку.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Опис документу:
Конспект уроку
  • Додано
    01.03.2018
  • Розділ
    Інформатика
  • Клас
    6 Клас
  • Тип
    Конспект
  • Переглядів
    88
  • Коментарів
    0
  • Завантажень
    0
  • Номер материала
    HQ106383
Збірник методичних матеріалів проекту «Всеосвіта» I видання

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти