Ось і промайнуло літо! І знову двері нашої школи радісно відкрились для наших вихованців. Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників. Для одиннадцятикласників цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. У черговий раз школа гостинно відчинила для учнів свої двері і запросила у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.






































