Сценарій свята "Міс ліцей"
Під легку музику виходять ВЕДУЧІ.
ВЕДУЧИЙ І : Добрий день, дорогі друзі!
ВЕДУЧИЙ ІІ: Добрий добрий день, ……..!
ВЕДУЧИЙ І: Вас вітає конкурс краси і грації…
ВЕДУЧИЙ ІІ: “Міс ліцей -20….”!
ВЕДУЧИЙ І: Тож давайте побажаємо конкурсанткам успіху, а нам – трохи терпіння. Хоча, дійсно, не терпиться дізнатися, хто ж стане переможницею нашого конкурсу.
ВЕДУЧИЙ ІІ: Одне можемо сказати з упевненістю – всі учасниці конкурсу, без винятку, гідні цього звання!
ВЕДУЧИЙ І: А до речі, кажуть, що наші дівчата – найкрасивіші дівчата в світі (До глядачів) Це правда?
ВЕДУЧИЙ ІІ: Ну звичайно! Хіба ти сумніваєшся?
ВЕДУЧИЙ І: Вони найкрасивіші, найрозумніші, найпривабливіші, найталановитіші, найчарівніші…ну справжні принцеси.
ВЕДУЧИЙ ІІ: Сьогодні на наших учасниць чекають нелегкі випробування, тому, коли вони з’являться на цій сцені – давайте підбадьоримо їх оплесками!
ВЕДУЧИЙ І: Зустрічайте – учасниці конкурсу “ Міс ліцей …”!
