Мама...Це найрідніша та найдорожча людина для кожного з нас. Тому в травні ми святкуємо день Матері. Мама - берегиня роду, друг та порадник. Доки живі матері - ми відчуваємо себе дітьми... Тому шануймо та поважаймо своїх матерів, бережіть їх, поки вони поруч...




















