Програмовий зміст : формування позитивного настрою від заняття фізичною культурою.
Завдання:
1. Удосконалювати рухові вміння та навички дітей.
2. Формувати правильну поставу, зміцнювати здоров'я дітей.
Обладнання: лист, ширма, будиночок, магнітофон, медалі, гімнастична лава, обручі, великі гумові м'ячі, канат (або скакалки),
Хід заходу:
Діти під музику входять в спортивний зал, будуються в коло. Вбігає Сонечко.
Ведуча: Діти, подивіться, до нас у гості прилетіло Сонечко!
Діти: Здрастуй, Каркуша!
Сонечко: (дорослий в костюмі) Здравствуйте! Я дуже рада вас всіх бачити.
Інструктор: А що це ти нам принесло,Сонечко?
Сонечко: Я принесла вам лист від лісових звірят.
Інструктор: (читає лист) «Здрастуйте, малята ! Пишуть вам ваші друзі - лісові звірята. Ми вже давно збираємося прийти до вас у гості, але ніяк не виходить. Запрошуємо вас на нашу спортивну галявинку.»
Інструктор: Малюки, а давайте, ми вирушимо до зайчика в гості. Всі готові?
Ну тоді давайте зробимо розминку і вирушимо в дорогу.
(Виконується розминка.)
Всі дихайте! Не дихайте!
Все в порядку, відпочиньте.
Руки вгору всі підніміть....
Чудово, опустіть.
Нахиліться, розігніться ...
Всі відмінно, посміхніться!
Так, я вами задоволена !
Всі бадьорі,і ніхто не хворий.
Можна відправлятися в шлях.
Сонечко: Полечу-но я в ліс зайчика, потішу його, що малюки в гості йдуть.
Інструктор: І нам пора вирушати в дорогу, адже нас чекає зайчик. Але дорога чекає нелегка. Нам потрібно пройти по одному «змійкою» між деревами, пройти по містку через річку, перестрибнути з однієї ями в іншу, пролізти під деревами.
(Діти один за одним долають смугу перешкод, шикуються в шеренгу.)
Інструктор: Ось ми і прийшли.
З'являється Ведмедик
Інструктор: Здрастуй Ведмедик! Ми виконали дуже важкий шлях! йдемо до зайчика у гості.
Ведмедик вітається з дітьми та інструктором.
Ведмідь: Пограйте зі мною в мою улюблену гру, зайчик завжди зі мною грає
Проводиться рухлива гра «Хто швидше».
Діти стають на лінію старту в шеренгу. На протилежній стороні залу стоїть «Ведмідь», по сигналу «гуляйте» діти імітуюсь, що збирають гриби-ягоди і підходять до «ведмедя», по сигналу «біжіть».
Діти розбігаються, «ведмідь» їх ловить.
Ведмідь: Велике вам спасибі, малюки, за те, що ви зі мною пограли. А ось ви вже на галявині у зайчика.
Зайчик: Доброго дня малюки! Я дуже радий вас бачити. Ведмедик лишайся з нами.
Інструктор: Доброго дня зайчику!
Зайчик: А зараз я хочу з вами пограти в гру, яка називається «Хто далі стрибне».
Учасники команд шикуються в одну лінію перед орієнтиром (канат).
За сигналом усі діти вважають до трьох, учасники роблять три стрибка вперед (на двох ногах) і зупиняються.
Інструктор: Сміливо можна сказати, що наші малюки спритні, сміливі і, звичайно ж, здорові, тому не лінуйтеся і займаєтеся спортом!
Зайчик: Дякую, що ви до мене завітали, що весело грали з нами і показали які ви молодці!
Діти дякують лісових жителів, прощаються і йдуть в групу.

