Вед.Слава нашій Україні !
Невмируща слава
Стійте ,цю хвилину струнко
Лине гімн держави.
Вед. Сьогодні на моїй землі іде війна,
Стріляють танки і ревуть гармати.
Сповита горем, в чорному вбранні,
Сльозами вмилась не одна вже мати.
Найкращі з кращих падають від куль,
Грудьми своїми землю прикривають.
Сумним набатом в селах і містах,
Звучать слова: « Герої не вмирають!»
Вед. Вони живуть навіки у серцях
І в пам’яті народу України.
І не дозволять нашим ворогам
Перетворить Вітчизну на руїни.
Ми вистоїм. Здолаємо катів,
Як маків – цвіт розквітне Україна!
На тих місцях, де йдуть тепер бої,
В земнім поклоні схилиться калина.
Вед. Найвищою нагородою тих, хто уцілів, - є життя, а для загиблих – пам'ять. Вічна пам'ять Героям нашого часу.
(Хвилина мовчання)

