ВЕДУЧА : Доброго дня всім, хто прийшов до нашої гостинної зали.
ВЕДУЧИЙ: Доброго, гарного дня всім , хто хоче сьогодні гарно відпочити.
ВЕДУЧА: Любі друзі, ми просимо вас на мить забути про домашні турботи, домашнє завдання та цікаві захоплюючі книжки, і провести весело наш конкурсний вечір „ ОСІННЯ РАПСОДІЯ”.
ВЕДУЧИЙ: ОСІНЬ ...Пора, коли жовтіє листя на деревах та кущах, рудіє трава, схиляють голівку пізні осінні квіти, відлітають у вирій останні журавлині ключі , у прощальному вальсі кружляє багряне листя.
ВЕДУЧА: А чи знаєте Ви як пахне осінь?
Духмяними яблуками та грушами, стелиться білими туманами ...А ще... це вже нам розкаже учениця групи № 32 -
ВЕДУЧИЙ: Надворі осінь, це чудова пора, коли хочеться бути добрішим, а в душі звучить прекрасна музика, музика осінньої рапсодії.

















