Цей новорічний сценарій – це вибухова суміш гумору, тепла і справжнього "Новорічного Вайбу".
Свято розпочинається із запрошення Санта Клауса , який сідає в зал, щоб оцінити підготовку дітей. Несподівано головними ведучими стають легендарні Вєрка Сердючка та її Мама. Їхня поява супроводжується комічним діалогом про невдалу поїздку "на юга" і рік Змії, що минає , із закінченням якого вони нарешті приймають необхідність зустрічати рік Коня біля української ялинки. Естафету перехоплюють учні 10-го класу зі сценкою "Новорічний Вайб" , де двоє старшокласників намагаються знайти святковий настрій, заблокований "Батьківським контролем". За допомогою "ЧАТ ДЖПТІ" вони змушують "систему" зламатися, активувавши вайб через найдивніше бажання, реп про інтеграли та спонтанний танець. Свято продовжується низкою талантів: пісня від 4-го та 1-го класів , танець 2-го класу "Зимова казка" та "Юні джентельмени" від 4-го класу. Особливий акцент робиться на гуморі: сценка 8-го класу "Де ж сніг?" про діда Омелька, який викликає сніг кукурудзою , та гумористичний танок 9-го класу. Завершується захід щедрівкою 7-го класу та піснею 11-го класу. Вєрка з Мамою, задоволені проведеним часом, вирішують відмовитися від гонорару, вважаючи це своїм новорічним подарунком.

