Виховний захід "Інтернет-епідемія нашого покоління" розроблений у вигляді форуму-театру і складається з двох дій. В першій дії , яка називається "Загублені в Інтернеті", розкривається проблема залежності молоді від Інтернету. В другій - "Як не стати комп'ютерним зомбі?", подаються шляхи реалізації даної проблеми. В заключній частині заходу проходить обговорення проблеми учасниками спектаклю та присутніми на форумі.
Учасниками форуму-театру є учні школи. В процесі його підготовки у учнів формується певна думка про надмірне користування Інтернетом. Вживаючись в роль акторів, вони , за допомогою різних форм подачі інформації, доносять до аудиторії проблему сучасної молоді.










