Мітинг-реквієм «Пам’ятаємо. Перемагаємо», присвячений Дню пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, проводиться з метою вшанування пам’яті мільйонів загиблих, які стали жертвами найкривавішої трагедії ХХ століття.
Під час заходу звучать слова про історичні події, ціну миру, героїзм українського народу в роки Другої світової війни та сучасну боротьбу України за свободу і незалежність.
Особлива увага приділяється тяглості історичної пам’яті: від подій 1939–1945 років до сьогодення, коли українці знову змушені боронити свою землю від агресії.
Захід завершується хвилиною мовчання та покладанням квітів як символом вдячності, шани та пам’яті про всіх загиблих.
