Вед.: Добрий день вам, хлопчики й дівчатка! Добрий день, шановні колеги! Щиро вітаємо вас з початком нового навчального року та першими днями чудової пори року – золотої осені.
Ось і літо промайнуло, в дитсадочок вже пора.
І до школи ось сьогодні йде весела дітвора
Всі ви добре відпочили, фруктів досхочу поїли.
Плавали, купались, добре всі награлись.
Розкажіть же любі діти, про ласкаву пору, літо.
ГРА «ТАК-НІ»
Вед: Сонце гріло, припікало?
Діти: Так!
Вед: У воду всіх вас заганяло?
Діти: Так!
Вед: Що ж в саду у вас дозріло?
Діти: Груші, яблука і сливи.
Вед: Чом рум’яні у вас щічки? Їли яблука, порічки вишні, сливи і сунички, помідори і малину їли також без упину.
Вед: Ну а в лісі ви гуляли?
Діти: Так!
Вед: А тварин не ображали?
Діти: Ні!
Вед: Чи жаліли ви комашок? Не зривали там ромашок? Гілки, кущики ламали?
Діти: Ні!
Вед: Добре ви відпочивали!
Діти: Так!
Ведуча: Ну, що ж, молодці! Бачу, що добре відпочили! Отже, настала пора попрацювати.
У нашій країні сьогодні радісний день– День знань. Школярі із букетами квітів поспішають до школи. Скоро і ви будете школярами. Час мине дуже швидко. А за цей час ви не лише підростете, а й багато чого навчитеся. А поки що ваша Країна знань – це наш дитячий садок «Ялинка»
