ВЕД.
Добрий день, діти та дорослі. Ось ще трішки, як закінчується дивовижна і чарівна пора року зима. Всі і дорослі і малеча люблять її. Вона багата дивовижними зимовими пейзажами, святами, дитячими розвагами.
Незважаючи на те, що протягом довгих трьох місяців вона дошкуляє своїми морозами та холоднечею , та все ж залишає про себе неймовірно приємні спогади.
Учень
Зранку ще кричать ворони, -
всі ворони, не одна, -
що сьогодні, так, сьогодні
стрінуться зима й весна.
При зимі - сніги й морози,
при весні - квітки та грози;
хто з них візьме гору,
той зайде до двору.






















