Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Платна розробка

СТЕРЕОТИПІЗАЦІЯ ЯК ЧИННИК ПОРУШЕННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ В МЕДІА

pptx

Журналістика

Для кого: 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас, 12 Клас, I курс, II курс, III курс, IV курс, V курс, VI курс, Дорослі, Змішаний

04.11.2022

56

0

0

Вміст матеріалу: показано 7 з 27 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Об'єктом дослідження є стереотипізація як чинник порушення прав людини у медіа.


Предмет дослідження - захист прав людини (свобод, гідністі, справедливості, рівності).


Метою роботи є – ознайомитисьіз поняттямстереотипізації, виявити їївплив на порушення прав людини у медіа.
§Приклади стереотипізації в медіа показують нам, що вживання даних стереотипів та їм подібних, змушує осіб читачів не замислюватись та формувати оманливі судження. Расово-етнічні, релігійні стереотипи ділять людей, формують хибні уявлення про народи та нації, в свою чергу це знецінює тисячолітню боротьбу за рівність людей. Вікові та професійні стереотипи знецінюють певні групи населення як у фізичних, моральних так і соціальних аспектах їх життя.

§Дивлячись на це, варто зазначити, що стереотипізацію у медіа слід застосовувати з розумом та лише для формування позитивних причино-наслідкових зв’язків.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.