Стаття "ВИКОРИСТАННЯ ОНЛАЙН-СЕРВІСІВ У ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ В УМОВАХ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ"

docx

Географія

Для кого: Дорослі

25.05.2022

48

3

0

Вміст матеріалу:

docx
292,0 Кб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Одним із актуальних напрямів розвитку сучасної освіти є впровадження технологій дистанційного навчання у навчальний процес. Дистанційна форма навчання дає можливість створити систему безперервного самонавчання. В Україні від 25.04.2013 р. затверджене Положення про дистанційне навчання, останні зміни до якого внесені 8.09.2020 р. За цим Положенням, під дистанційним навчанням розуміється, індивідуалізований процес набуття знань, умінь, навичок і способів пізнавальної діяльності людини, який відбувається в основному за опосередкованої взаємодії віддалених один від одного учасників навчального процесу у спеціалізованому середовищі, яке функціонує на базі сучасних психолого-педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій.

Увага! Автор матеріалу забороняє відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом цього матеріалу з сайту «ВСЕОСВІТА» (тексти, фото, відео тощо). Дозволяється лише гіперпосилання на сам матеріал.