Стаття. З історії рідного краю."ТКАЧЕНКО ВОЛОДИМИР ТАРАСОВИЧ"

Виховна робота

Для кого: 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас, Дорослі

27.06.2020

258

6

0

Опис документу:
На сьогодні особливої актуальності набуває вислів Максима Рильського: «Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього. Хто не шанує видатних людей свого народу, той сам не годен пошани». Тому мій матеріал приклад із переліку відомих людей рідного краю.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

ТКАЧЕНКО

ВОЛОДИМИР ТАРАСОВИЧ

(21.08.1954 р, м. Камянка
Черкаської області).

Поет, прозаїк, гуморист.

Закінчив механічний факультет Запорізького машинобудівного інституту. Працював журналістом, видавцем.

Очолював Черкаську обласну письменницьку організацію, член Ради НСПУ. Голова Смілянського літературного об’єднання "Тясмин" та міськ- районного благодійного фонду "Тодось Осьмачка".

Артист розмовного жанру.

Автор книг: "Стусани" (1992), "Не жалій батька в наймах" (2004), "Ойра-ойра" (2008), "Масковскій Клондайк" (2016), "Як був я маленьким" (2017); сценарію художнього фільму "Кіт з капустою" (2008); публікацій в українських, польських, англійських часописах.

Лауреат Першого обласного та Другого всеукраїнського фестивалів гумору й сатири, конкурсу "Вишневі усмішки", другої та третьої премій Всеукраїнського конкурсу романів, кіносценаріїв та п’єс "Коронація слова" (2004). Член НСПУ з 2009 р.

Стаття Морозової В.А в книзі Шамрая О.Г.: Відомі особистості Кам'янщини /автор-укл. О. Г. Шамрай. - Черкаси: Вертикаль, видавець Кандич С. Г., 2020.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.