Стаття. З історії рідного краю."Одуд Ганна Михайлівна""

Виховна робота

Для кого: 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас, Дорослі

27.06.2020

243

6

0

Опис документу:
На сьогодні особливої актуальності набуває вислів Максима Рильського: «Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього. Хто не шанує видатних людей свого народу, той сам не годен пошани». Тому мій матеріал приклад із переліку відомих людей рідного краю.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

ОДУД

ГАННА МИХАЙЛІВНА

(17.06.1960р., с. Жаботин Кам’янського
району Черкаської області).
Керівник зразкового танцювального колек-
тиву «Самоцвіти» Кам’янського будинку
творчості дітей та юнацтва Кам’янської
районної ради Черкаської області.

У 1967 році Ганна Михайлівна почала навчання у Жаботинській середній школі. З першого класу була активною учасницею художньої самодіяльності. Після закінчення 8 класу в 1975 році, не маючи хореографічної підготовки, але маючи велике бажання танцювати, вступила до Канівського культурно-освітнього училища за направленням від Кам’янського районного відділу культури.

У 1978 році закінчила училище за спеціальністю клубний працівник, керівник самодіяльного танцювального колективу. Після училища повернулася до Кам’янського будинку культури, де пропрацювала 2 місяці, а з жовтня 1978 року за рішенням місцевої влади переведена у Кам’янський районний будинок піонерів, теперішній Центр художньо-естетичної та науково-технічної творчості учнівської молоді Кам’янської міської ради, де працює і нині.

Ганна Михайлівна починала з гуртка, потім створила колектив, який з 1992 року носить назву «Самоцвіти». Відтоді Кам’янщина пишається ним.

У 2009 році колективу було присвоєно звання «Зразковий танцювальний колектив».

Йдуть роки і вихованці Ганни Михайлівни стали відомими і в області, і в Україні, і за кордоном. Колектив «Самоцвіти» бере участь у районних, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах і фестивалях. Разом зі своїми вихованцями вона постійна учасниця і переможниця обласного фестивалю-конкурсу «Мистецький дивокрай Черкащини».

Учасники колективу зі своїми виступами побували: у м. Одесі в 2018 р. на Всеукраїнському фестивалі «Зіркові канікули» і отримали третє призове місце; у м. Яремчі, Буковелі, Рахові (2017 р.) на Всеукраїнських фестивалях мистецтв вибороли перші місця; ум. Трускавці 2019 року на Всеукраїнському фестивалі «Роси Прикарпаття» завоювали Гран-Прі; у м. Будапешті (Угорщина) 2019 р. брали участь у Міжнародному фестивалі «Хвилі Дунаю», в якому «Самоцвіти» зайняли І місце; у м. Вижниця у Міжнародному конкурсі «Вишківецька переберія» 2020 року вибороли І місце.

Колектив «Самоцвіти» є активним учасником Всеукраїнського проекту«Світ талантів» (2017, 2018, 2019 рр.).

Понад 42 роки самовідданої творчої праці, починаючи з 1978 року по нинішній день, віддані Ганною Михайлівною Одуд хореографії та естетичному вихованню дітей.

Впродовж своєї педагогічної діяльності вона разом зі своїми вихованцями створила яскраві, неповторні танцювальні композиції. Своїх дітей навчає керівник мистецтву грації, розвиваючи витончений естетичний смак.

Г. М. Одуд підготувала та оформила навчально-методичний посібник «Український танець, як символ національної єдності, перемоги та незалежності українського народу». Практично жоден захід у місті не проходить без участі Ганни Михайлівни та її колективу.

Хореограф не просто викладає танці дітям, а й ділиться з ними своєю позитивною енергетикою. Вона справжній фахівець своєї справи, дуже щира людина з надзвичайно чуйним і добрим серцем, що вболіває за свою справу.

Ганна Михайлівна - кращий хореограф Кам’янщини. Номінант- ка народної відзнаки «Гордість нашого часу-2019». Має нагороди Міністерства освіти і науки України та Черкаської обласної ради.

Стаття Морозової В.А в книзі Шамрая О.Г.: Відомі особистості Кам'янщини /автор-укл. О. Г. Шамрай. - Черкаси: Вертикаль, видавець Кандич С. Г., 2020.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.

Вітаємо зі святом працівникі́в осві́ти

та даруємо 100 грн

кешбеку!

Кешбеком можна оплатити 50% вартості будь-яких цифрових товарів та послуг на порталі «Всеосвіта»

Отримати кешбек можна з 1 до 14 жовтня 24 жовтня та використати протягом всього місяця.