Стаття. З історії рідного краю. "КОРХ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ".

Опис документу:
На сьогодні особливої актуальності набуває вислів Максима Рильського: «Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього. Хто не шанує видатних людей свого народу, той сам не годен пошани». Тому мій матеріал приклад із переліку відомих людей рідного краю.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

КОРХ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

(01.11.1934 - 2009 рр., с. Юрчиха
Кам’янського району Черкаської області).
Кандидат ветеринарних наук.

Батько загинув у 1943 р., мати працювала в колгоспі, померла в 1983 році.

Дружина - Надія Максимівна - бухгалтер у колективному сільгосппідприємстві“Нива”. Родина Корхів виховала трьох дітей - сина і двох доньок.

Після визволення села від німецьких окупантів у 1944 році почав навчатися у Юрчиській семирічній школі, потім у Кам’ян- ській середній школі № 1, яку закінчив у 1953 році. По завершенні навчання один рік відпрацював у Юрчиському колгоспі ім. Пе- тровського. В 1954 році вступив на ветеринарний факультет Білоцерківського сільськогосподарського інституту, який закінчив у 1959 році.

Після інституту протягом року працював ветеринарним лікарем на відгодівельному пункті села Косарі Кам’янського району Черкаської області, а з 1960 року по 1972 рік - ветлікар Кам’янської райветстанції. З 1972 року по 1975 рік трудився ветлікарем у колгоспі ім. Петровського, аз 1975 року - головний ветлікар Ка- м’янського району. У 1988 році без відриву від виробництва захистив кандидатську дисертацію і отримав науковий ступінь кандидата ветеринарних наук.

До 1997 року працював головним ветеринарним лікарем району. 3 1997 року по 2003 рік обіймав посаду ветлікаря ветеринарної районної лікарні.

Помер 3 квітня 2009 року.

Стаття Морозової В.А в книзі Шамрая О.Г.: Відомі особистості Кам'янщини /автор-укл. О. Г. Шамрай. - Черкаси: Вертикаль, видавець Кандич С. Г., 2020.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00