Стаття Виховний захід «Єднайсь Україно!»

Опис документу:
Метою даного заходу було виховання у школярів національної свідомості та поваги до держави, розуміння поняття «Єдина Україна»; усвідомлення приналежності до українського народу; гармонійне виявлення патріотичних почуттів та національної свідомості. Так хочеться щоб підростаюче покоління жило в мирі і злагоді, щоб молодь мирно планувала майбутнє і реалізовувала свої ідеї для розвитку держави. Сьогодні Україна перебуває у стані неоголошеної війни на територіях Донецької та Луганської областей.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

ДОБРЕ ДІЛО

Назва рою: «Отамани»

Назва навчального закладу: Очеретуватівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Магдалинівського району

8 травня 2018 р.

Подвір’я Очеретуватівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Тема заходу: Виховний захід «Єднайсь Україно!»

Метою даного заходу було виховання у школярів національної свідомості та поваги до держави, розуміння поняття «Єдина Україна»; усвідомлення приналежності до українського народу; гармонійне виявлення патріотичних почуттів та національної свідомості.

Так хочеться щоб підростаюче покоління жило в мирі і злагоді, щоб молодь мирно планувала майбутнє і реалізовувала свої ідеї для розвитку держави. Сьогодні Україна перебуває у стані неоголошеної війни на територіях Донецької та Луганської областей. Територія Автономної Республіки Крим знаходиться під анексією Російської Федерації. У зв’язку з цим постає проблема цілісності кордонів нашої Батьківщини.

8 травня вся Україна відзначає День пам’яті та примирення. На території Очеретуватівської ЗОШ відбувся урочисте свято «Єднайсь Україно!». Учасники рою «Отамани» разом з учнями Очеретуватівської школи долучились до участі в виховному заході «Єднайсь Україно!». Під час даної урочистої події проведено єднання кордонів України. Захід було відкрито хвилиною мовчання, потім учні школи і учасники рою урочисто зачитували патріотичні вірші. На наступному етапі відбулося єднання кордонів України. Це дало змого відчути себе невід’ємною частинкою України. Усвідомити що майбутнє в руках підростаючого покоління. І тільки мирно налаштовані учні та в майбутньому дорослі громадяни з чітко сформованою національною свідомістю творитимуть історію нашої держави, мирну та світлу історію!

Закінчився захід урочистим співом «Гімну України».

Даним заходом і фотоматеріалами учні Очеретуватівської школи і учасники рою «Отамани» підтримують учасників АТО та жителів які знаходяться на території анексованої території Автономної Республіки Крим.

ДОБРЕ ДІЛО

Назва рою: «Отамани»

Назва навчального закладу: Очеретуватівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Магдалинівського району

8 травня 2018 р.

Подвір’я Очеретуватівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Тема заходу: Виховний захід «Єднайсь Україно!»

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Всеосвіта дарує

Три iPhone 12

+20 крутих призів з нашого фірмового магазину

до закінчення залишилось
00
00
00
00