Зараз в ефірі:
онлайн-конференція:
«
Роль закладів освіти у формуванні нульової терпимості до корупції та вихованні доброчесності в Україні
»
Взяти участь Всі події

Стаття про виховний захід, присвячений Революції Свободи і Гідності

Опис документу:
Мета: розвиток почуття патріотизму , любові до рідної землі, обов’язку перед державою. Цвітуть на Майдані смерті тюльпани, Тріпочуть на вітрі криваві знамена… МИР! Це найдорожче слово всіх дітей , дорослих, всіх людей на нашій планеті. Без Миру нема дитинства, нема майбутнього. Наймужнім, найкращим присвячують сьогодні українці свої поезії, пісні, молитви, витвори мистецтва. Вони йдуть із глибини душі, серця, яке обливається кров’ю і тужить.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Автор : Неля Миколаївна Запорізька

Методист БРЦДЮТ з ДГО,

керівник гуртка художньо –

естетичного напрямку

Стаття про виховний захід, присвячений Революції Свободи і Гідності

Мета: розвиток почуття патріотизму , любові до рідної землі, обов’язку перед державою.

Цвітуть на Майдані смерті тюльпани,

Тріпочуть на вітрі криваві знамена…

МИР! Це найдорожче слово всіх дітей , дорослих, всіх людей на нашій планеті. Без Миру нема дитинства, нема майбутнього.

Наймужнім, найкращим присвячують сьогодні українці свої поезії, пісні, молитви, витвори мистецтва. Вони йдуть із глибини душі, серця, яке обливається кров’ю і тужить.

Зимове сонце світить по – весняному, але воно не тішить, не звеселяє, а обтікає болем смутку, повертаючи нас до трагічної сторінки в історії України. Київ . Майдан. 18 – 20 лютого – 2014 року.

Сьогодні Україну знають у всьому світі. Трагічні події, які відбулися на Майдані у серці України – Києві- взимку 2014 року , сколихнули людей усієї земної кулі. Українці об’єдналися, щоб боротися за свої права , за краще життя своїх дітей , друзів,батьків.

«Рости, живи і пам’ятай!» Таким гаслом розпочався виховний захід 19

лютого з гуртківцями дитячого театру «Амплуа» (керівник – Н.Запорізька), присвячений саме цим важливим подіям в нашій державі.

Діти разом із своїм керівником - Нелею Запорізькою долучилися

до Всеукраїнської Акції Пам’яті «Янголи Миру», власноруч виготовляли янголів, стіннівки з гаслом:« Герої не вмирають!»

Для дітей молодшого покоління - ця тема складна, серйозна і водночас

незрозуміла. Переглядаючи відеоролики про ті страшні події п’ятирічної давнини, дитячі допитливі очі зі смутком впитували в себе інформацію. Виникали питання, чому саме так відбулося? Чому? Деякі діти про ці страшні події чули вперше, а коли знайомились з актуальною темою сьогодення, на очах становилися дорослішими.

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні – це не просто наш святий обов’язок, це шана і гордість за справжніх українських героїв. Година пам’яті об’єднала у собі біль спогадів про криваві події Майдану та події АТО. Небесна Сотня України вірно береже від зайд Чумацький Шлях! Вона крізь дим Майдану з вічності оберігає спраглі до свободи та правди наші душі…

Наприкінці заходу лунали пісні сучасних українських композиторів та виконавців Тіни Кароль - « Україна – це ти!», Наталії Май - « Небесна сотня», Світлани Тарабарової – «Хочу жити без війни!» Із завзяттям та патріотичним духом юні патріоти виконали пісню - « Ми за Волю!Ми – за МИР!» Фінальним акордом пролунало: «СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!»

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.

Нещодавно завантажили