Стаття Коридорами закладу державного органу влади

Опис документу:
Залучення молоді у такому форматі до обговорення головних питань з розвитку міста показує студентам організацію і роботу державних органів влади, робить діяльність місцевих депутатів значущою у державотренні країни, підвищує цінність людини в державі - бути ГРОМАДЯНИНОМ

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Днями студенти ІІ курсу Ізмаїльського технікуму механізації і електрифікації сільського господарства мали змогу завітати до Ізмаїльської міської ради.

У п'ятницю, 31 березня 2017 року, відбулося пленарне засідання 21-ої сесії VII-го скликання Ізмаїльської міської ради під головуванням міського голови А.В.Абрамченка. Були присутні не тільки запрошені голови відділів, управлінь та служб виконкому міської ради, керівники підприємств та організацій міста, представники засобів масової інформації, а також громадяни міста та інші зацікавлені особи.

На порядку денному було розглянуто 16 питань з розвитку міста. Особливою увагою були наділені питання плану дій по стабільному енергетичному розвитку і клімату м.Ізмаїл в рамках проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні", забезпеченості помешканням дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їхнього числа і малозабезпечених доверств населення в м. Ізмаїл на 2017 рік; стану охорони громадського порядку і боротьби зі злочинністю в місті.

Залучення молоді у такому форматі до обговорення головних питань з розвитку міста показує студентам організацію і роботу державних органів влади, робить діяльність місцевих депутатів значущою у державотренні країни, підвищує цінність людини в державі - бути ГРОМАДЯНИНОМ.

.

Викладач історії і правознавства

Кокош А.М.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Акція «Методичне літо»
Призовий фонд 50 000 грн!
Взяти участь

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з БІОЛОГІЇ залишилося:
0
1
міс.
0
5
дн.
0
5
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!