Бібліотека

Стаття "Історія комп'ютерної миші"

Опис документу:
Цікава інформація про інформатику. День народження комп’ютерної миші. Під час роботи за комп’ютером людина в середньому моргає один раз у 5 секунд. Чи існує клавіатура-невидимка? Так! Це віртуальна лазерна клавіатура. Клавіші з’являються на рівній поверхні тільки тоді, коли вмикається комп’ютер.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Цікавинки

9 грудня – день народження комп’ютерної миші. У 1968 році американський вчений Дуглас Енгелбарт продемонстрував першу комп’ютерну мишу. Це був дерев’яний кубик на колесах, а з нього до системного блоку тягнувся дріт, який нагадував хвіст миші. Ось чому цей комп’ютерний пристрій одержав назву маленької тваринки.

Під час роботи за комп’ютером людина в середньому моргає один раз у 5 секунд. Коли вона втомлюється та стає менш уважною, частота моргань зменшується, що й призводить до навантаження на очі. Щоб захистити очі від шкідливого впливу монітора, експерти рекомендують носити спеціальні окуляри для роботи за комп’ютером. В Японії винайшли окуляри, які контролюють частоту моргання людини під час роботи за комп’ютером і зменшують навантаження на очі.

Звичайні клавіатури сірого кольору не дуже привабливі. Принаймні, так вважають японці. Саме тому, мабуть, і з’явилися яскраві різнокольорові клавіатури. З японцями згодні корейці. Вони розробили клавіатуру, де кожна клавіша може мати 512 кольорів.

Чи існує клавіатура-невидимка? Так! Це віртуальна лазерна клавіатура. Клавіші з’являються на рівній поверхні тільки тоді, коли вмикається комп’ютер.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.