Взяти участь
Поспішайте взяти участь в акції «Методичний тиждень 2.0».
Головний приз 500грн + безкоштовний вебінар.
До визначення переможців залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд
Предмети »

Стаття

Курс:«Протидія шкільному насильству»
Черниш Олена Степанівна
72 години
2700 грн
390 грн
Свідоцтво про публікацію матеріала №OX084541
За публікацію цієї методичної розробки Діденко Людмила Миколаївна отримав(ла) свідоцтво №OX084541
Завантажте Ваші авторські методичні розробки на сайт та миттєво отримайте персональне свідоцтво про публікацію від ЗМІ «Всеосвіта»
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Вступ

Величезну суспільну роль мови переоцінити важко. Адже із живої думки і слова , як зазначав видатний педагог В.О.Сухомлинський, почалося становлення людини, а у слові закарбувалася душа, традиції, звичаї, болі й радості народу – тобто всі його духовні цінності.

Уміння грамотно писати, вправно користуватися мовою, відчуттям краси слова – потрібні кожній людині. Тому боротьба за вироблення навичок грамотного письма, за піднесення мовної культури є складовою проблеми виховання свідомого громадянина, підвищення загальної культури. І тут провідна роль належить школі, яку В.Сухомлинський називав « духовною колискою народу». Нині наша освіта перебуває у пошуках нових шляхів ефективного навчання школярів. Перед учителями – словесниками стоїть завдання: методичний шлях, котрим іде дитина до розкриття краси, опанування рідної мови , зробити цікавим, доступним і творчим. А хіба можна цього досягнути, не використовуючи на уроках мови інформаційні технології?

У сучасних умовах задовольнити вимогу до системи освіти традиційними методами не вдається, тому спроби створення нових, більш досконалих й ефективних засобів навчання невпинно продовжуються. Поява комп’ютерних програм освітнього призначення внесла зміни в організацію навчального процесу. Вчителі – словесники не повинні стояти осторонь повинні готувати дитину до життя у високотехнологічному інформатизованому суспільстві. Ефективно підібрані форми, методи і прийоми, використання комп’ютерних технологій дають змогу формувати активне, емоційне, мотивоване вивчення рідної мови, виробляти навички грамотного письма, формувати самостійне мислення.

Посібник «Уроки – презентації» містить цікавий дидактичний матеріал і допоможе вчителям зробити процес вивчення рідної мови цікавим ,захопливим.

Навчімо учнів шанувати рідне слово, горнутися до всього християнського, українського, пишатися тим, що вони українці.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Опис документу:
Стаття
 • Додано
  28.02.2018
 • Розділ
  Українська мова
 • Тип
  Стаття
 • Переглядів
  129
 • Коментарів
  0
 • Завантажень
  0
 • Номер матеріала
  OX084541
 • Вподобань
  0
Курс:«Інтернет-ресурси для опитування і тестування»
Левченко Ірина Михайлівна
24 години
1000 грн
249 грн
Свідоцтво про публікацію матеріала №OX084541
За публікацію цієї методичної розробки Діденко Людмила Миколаївна отримав(ла) свідоцтво №OX084541
Завантажте Ваші авторські методичні розробки на сайт та миттєво отримайте персональне свідоцтво про публікацію від ЗМІ «Всеосвіта»
Шкільна міжнародна дистанційна олімпіада «Всеосвiта Зима – 2018-2019»

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти