Статья "Матусь вітають малюки."

Опис документу:
Перше слово людини – мама. Її голос-наймилозвучніший. Теплі руки матері– це перше, що відчуває малюк. Ніжні дотики, колискова, ласкаві слова – все це прояви материнської любові, тепла. Мама дала життя, можливість з’явитися на цей світ, побачити сонце та небо, пробігтись зеленою травицею, проявити себе у цьому світі. Про це добре знають та НВК « ДНЗ – ЗОШ Iст.»

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

«Матусь вітають малюки»

Перше слово людини – мама. Її голос-наймилозвучніший. Теплі руки матері– це перше, що відчуває малюк. Ніжні дотики, колискова, ласкаві слова – все це прояви материнської любові, тепла. Мама дала життя, можливість з’явитися на цей світ, побачити сонце та небо, пробігтись зеленою травицею, проявити себе у цьому світі. Про це добре знають та

НВК « ДНЗ – ЗОШ Iст.»

На початку березня в закладі пройшли святкові ранки присвячені матусям. Кожен з вихователів підійшов творчо, креативно і не ординарно до складання сценарію. Вони були побудовані так, щоб малеча не сумувала. Танцювала , співала , грала в ігри, водила хороводи. Так у старшій групі відбулося справжнє театралізоване дійство за знайомою казкою « Дюймовочка». Кожен герой казки виконував пісню, або цікавий таночок. Діти показали свої творчу здібності, артистизм, декламування. В першій молодшій групі до малят завітали мама Киця з Котиком , а самі малята грали роль маленьких кошенят з вушками на голові. Разом з героями вони грали, водили хороводи, співали пісні, роздавали подарунки для мам. А до вихованців середньої групи завітали улюбленці дітлахів Маша та Ведмідь вони всіх вразили чудовими костюмами і веселими іграми .

Був чудово і посвятковому прикрашений зал. У кожній віковій групі звучав відповідний музичний супровід. Свята вийшли на славу. Запрошені мами дарували свої бурхливі оплески, на їх обличчях була чудова незгасаюча усмішка. Це був найкращий подарунок для самих найдорожчих, наймиліших людей на цілому світі.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»